Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

selamlar cümletten

Motovento
    REKLAM ALANI
    Capkan_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 8
    2007 yılında muğla mt olarak çok keyifli geziler yapmıştık epey oldu siteye girmeyeli şuan izmirdeyim ve motor a devam ediyorum merhaba demek istedim.saygılar sevgiler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Aleyküm selam izmirde olman kötü olmuş bizim için :D

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    merhabalar efenim, bir anda oldu, boşluktayım, hayat şu anda benim için anlamsız, yine bir an "ben neden varım" diye sordum kendime, şu anda müzik çalıyor ve hoşuma da gidiyor ama ne için? tüm bu olanlar neden oldu ve ne sonuç için olmaya devam ediyor, doğru nedir? yanlış nedir?

kafam allak bullak ama emin olduğum bir şey var, yarın sabah 06:00 sularında güne tekrar merhaba diyeceğim ve ameleliğin dibini vuracağım bir gün beni bekliyor. kesin konuşmayı sevmem, belki sabaha çıkamam, belli olmaz.

off of :/

acısız bir şekilde elveda demek dileğiyle şimdilik hoşçakal dünya.

Kursad55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Xpulse 200 4v
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar efenim, bir anda oldu, boşluktayım, hayat şu anda benim için anlamsız, yine bir an "ben neden varım" diye sordum kendime, şu anda müzik çalıyor ve hoşuma da gidiyor ama ne için? tüm bu olanlar neden oldu ve ne sonuç için olmaya devam ediyor, doğru nedir? yanlış nedir?

kafam allak bullak ama emin olduğum bir şey var, yarın sabah 06:00 sularında güne tekrar merhaba diyeceğim ve ameleliğin dibini vuracağım bir gün beni bekliyor. kesin konuşmayı sevmem, belki sabaha çıkamam, belli olmaz.

off of :/

acısız bir şekilde elveda demek dileğiyle şimdilik hoşçakal dünya.
    Kardeşim senin Psikolojin bozulmuş, bu nedir ya? Böyle karamsar olma. Sen mi kurtaracaksin dünyayı? Boşver kafana takma hiç bir şeyi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)