Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zehirlendim galiba

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 200
    Herkese selamlar.

Şu anda 28 yaşındayım. Bu yaşıma kadar motosiklete bakış açım hep "Ölüm makinesi" şeklindeydi. Ne olduysa şu son 1-2 ay gibi bir sürede oldu. Bütün görüşlerim bir anda değişti. Sürekli tur, sürüş ve bilgi videoları izlerken buldum kendimi (Ruhun şad olsun AEA). 2 gün önce de gittim ve bir sürücü kursu ile ehliyetime A sınıfını ekletmek için anlaştım. Bir aksilik olmazsa bayramdan sonra eğitimler başlayacak. Bugüne kadar bırakın motor sürmeyi artçı olarak binmişliğim bile yok. Bisiklet sürmeyi bile 26 yaşında öğrendim. Çok değişik bir tecrübe olacak benim için. An itibariyle kask incelemeleri, mont modelleri ve zincir kesme testleri arasında kaybolmuş durumdayım. Bu deryadan çıkıp ehliyetimi de alırsam ilk motor heyecanı başlayacak. Kafamın içi çorba gibi oldu ama devam ediyorum. Bu zehir çok enteresan bir şeymiş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konu baslıgında farklı bırsey beklıyordum acıkcası, garip oldu. Hayırlısı olsun, sakin kullanımlar dilerim.

bu arada bence venom; poison değildir

baltaaa bunu beğendi.

Arkarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya KSR AS 150-12
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konu baslıgında farklı bırsey beklıyordum acıkcası, garip oldu. Hayırlısı olsun, sakin kullanımlar dilerim.

bu arada bence venom; poison değildir

https://i.ytimg.com/vi/KnJ4_xRfxpA/maxresdefault.jpg
    poison sen bişeyi yerken aldığın zehir venom bir şey seni sokunca aldığın zehirdir

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Arkarian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    poison sen bişeyi yerken aldığın zehir venom bir şey seni sokunca aldığın zehirdir
    evet, görselle de anlattım
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    başlığı görünce bende yediği bir şey dokundu sandım :D

arkadaşım böyle ..... bir toplum gerçekten gençleri köreltiyor baltalıyor ve çok kötü şeyler işliyorlar bize. milleti umursamadan kendi arzuna erişmek istemen bence çok güzel bir şey.

motosiklet hiç kötü olur mu? zaten hep derler, televizyon şeytan icadıdır, alkol kötülüklerin anasıdır, yok şu şöyledir bu böyledir, la bi gidin ıslah olunda kurtulalım artık.

(.... yazan yere nasıl bir kelime uyar bilemedim ama olumsuz bir kelime olduğu kesin)

poison, venom muhabbeti komiğime gitti. konu sahibine biri venom mu yaptı yoksa :D bence poison olmuş, kendi kendine yapmış.
    arndiol bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayınçoyu birkaç kere artçı olarak motor gezisine götürdüm. Şu an kendine 125'lik bir motor bakıyormuş
    sutlusoda bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)