Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkese Merhaba..

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamlar, aranıza bir süre önce katılmıştım ama tanışma fırsatı bulamadım. 23 yaşındayım, geçen hafta itibariyle A2 ehliyetimi almış bulunmaktayım, şimdi ise hedefimde sezon sonunun ucuzluğundan faydalanarak güzel bir başlangıç motoru almakta. Aklımda şuan model olarak mondial mh 125 drift var. Sürümünün çok olduğunu ve parçasının da uygun olduğu için bunu tercih ettim. Sizin tavsiye edebileceğiniz max 5500tl (taksitle değişebilir) motor varsa öneri alırım. Ekipman konusunda orta halli işimi görecek şekilde arıyorum. Kask için aklımda LS2 FF353 ve benzeri kasklar var.( max 360tl) Tavsiyelerinizi bekliyorum, hepinize keyifli sürüşler, iyi tatiller...👋

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Hoş geldiniz. Şimdiden hayırlı olsun.
    Ekipman konusunda piyasada okadar çok çeşit var ki aklıma şuan hiç birinin ne özelliği geliyor ne fiyatı. Kask konusunda fiyatlara bakarken Sharp test sonuçlarına bak mutlaka. En yüksek yıldız alanı tercih etmende fayda var.

Kask harici diğer ekipmanları da alacaksindir umarım.

Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoş geldiniz. Şimdiden hayırlı olsun.
    Ekipman konusunda piyasada okadar çok çeşit var ki aklıma şuan hiç birinin ne özelliği geliyor ne fiyatı. Kask konusunda fiyatlara bakarken Sharp test sonuçlarına bak mutlaka. En yüksek yıldız alanı tercih etmende fayda var.

Kask harici diğer ekipmanları da alacaksindir umarım.
    ekrar merhaba. tavsiyeniz için teşekkür ederim. Tabii ki ekipman olarak sadece kask bakmıyorum ama ilk başta ona konsantre oldum. Sizin kullandığınız ekipmanlar varsa onları da tavsiye alabilirim.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Yaşadığınız yeri bilmiyorum ama yazlık ve kışlık olmak üzere iki mont alın. Çok sıcak bölgelerde 4 mevsim montlar resmen kavuruyor.

Bot olarak scoyco nun yazlık botu ve arlennes in uzun botunu kullanıyorum. Arlennes i bulmak biraz zor. Malum sitede satanlari var.

Pantolon olarak riderdenim lodos pantolon kullanıyorum. Kışlık olarak ayrıca almış olduğum venom pantolon mevcut.

Kask olarak MT revenge ve nexx kullanıyorum. MT çok rüzgar sesi alıyor. Uzun yolda bir süre sonra aşırı rahatsız ediyor.(90 km hızdan sonra)
    Nexx nispeten daha az ses alıyor. MT gibi içerde ıslık sesi oluşmuyor en azından. Ama havalandirmalari biraz yetersiz gibi. Kutusunda pinlock ile beraber çıkıyor.

teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler