Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Selamün Aleyküm.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yuki Picasso 50cc
    Değerli arkadaşlar öncelikle aranıza katılmaktan onur duyduğumu belirtmek isterim. Adım Eren TAŞ 28 yaşındayım Bursa İnegöl'de ikamet etmekteyim. Mobilya sektöründe hizmet vermekteyiz. Yaklaşık 6-7 ay önce Yuki Picasso 50 cc motosiklet almış bulunmaktayım. Şuan 1000 km ye yaklaşmış durumda bu motorun avantajı/dezavantajı ve bakımı konusunda bilgi almak istiyorum.Konu yeri burası mı bilemedim ama adminstatör kusura bakmasın Herkese hayırlı geceler dilerim. Dua ve Selametle..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EREN TAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar öncelikle aranıza katılmaktan onur duyduğumu belirtmek isterim. Adım Eren TAŞ 28 yaşındayım Bursa İnegöl'de ikamet etmekteyim. Mobilya sektöründe hizmet vermekteyiz. Yaklaşık 6-7 ay önce Yuki Picasso 50 cc motosiklet almış bulunmaktayım. Şuan 1000 km ye yaklaşmış durumda bu motorun avantajı/dezavantajı ve bakımı konusunda bilgi almak istiyorum.Konu yeri burası mı bilemedim ama adminstatör kusura bakmasın Herkese hayırlı geceler dilerim. Dua ve Selametle..
    aleyküm selam. avantajı bandrolsüz olması ve az yakması. dezavantajı süratli olmaması.

ya bu devirde ekonomik davranmak gerekiyor, eğer memnunsan sür gitsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)