Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ne yapmalıyım???

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkeze Selamlar

Şu aralar kafam baya karışık oldugu için sizlere soruyorum...
    Ehliyetim var a2. Daha 17 yaşıma girdim. Babamın motorunu kullanıyorum. Motor ise (Mondial kt 125). Babam emekli olacak bu ağustos da , arabada işte. Bana dedi ki emekli olunca motor senindir dedi ben bundan sorna arabaya binecem dedi. Motoru değiştirmek istiyorum. Satıp bir cross 125cc veya 250cc(fark etmez supermoto olsunda ne olursa olsun) motor alıp 4 zamanlı veya 2 zamanlı fark etmez onu SUPERMOTO ya çevirmek istiyorum. Ha zengin birisi değiliz yanlış anlaşılmasın orta durumlu bir aileyiz. Sizce mondial kt 125 satmalımıyım yoksa satmamalıyım (Eger satarsam üstüne 13 bin tl cıvarında para kuyacam..). Bunu neden sordun diyeceklerede günümüz ekonomi si belli oldugu için sizlerin de fikrini almak istedim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kt125 sattıgın zaman pek bir para etmez; etmediği gibi yeni alacağın bir motora da yeterli geleceğini sanmıyorum (o da satabilirsen)

o motoru cafe racer olarak kullanabilirsin

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    baba yadigarı la o ne satıyon. onu kullan yeni motor alacağın zaman gene satma koy kenara sakla o motoru.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:38 ----------

[/COLOR]
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baba yadigarı la o ne satıyon. onu kullan yeni motor alacağın zaman gene satma koy kenara sakla o motoru.
    -ağa şimdi öyle diyonda benim babam 6 ya yakın motor çaldırmış biri saklamak bana mantıklı gelmiyor aslında yorumun içiin teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:41 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kt125 sattıgın zaman pek bir para etmez; etmediği gibi yeni alacağın bir motora da yeterli geleceğini sanmıyorum (o da satabilirsen)

o motoru cafe racer olarak kullanabilirsin

http://i.hizliresim.com/YBmmvj.jpg
    ee motoru satıcam üstüne para koyucam tabi ki 13bin falan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler