abilerim kardeşlerim merhaba ismim ömer balta 1980 üsküdar doğumlu 4 çocuk babasıyım sırayla 2003 2004 2013 2016 bir kız 3 erkek
tuzla bölgesinde ikamet etmekteyim 1 hafta önce 2008 cbr 600rr ile mosiklet dünyasına tekrar katıldım

motosiklet bir tutku bir sevda biraz binmiş biraz sürmüş bir insanın hep gönlünün bir tarafında var olan bir sevda

ilk motorumu 14 yasımda aldım kırmızı bir pejo mobilet 1sene kadar bindikten sonra vitesli motora geçiş yaptım rus malı minks sonrasında mz motorlarına düşe kalka amotör olarak askere gidene kadar bindim

aradan 19 yıl motorsuz geçti şimdi bir 600rr ufak ufak biniyorum çok tehlikeli çok devirli bir makina hiç hata kaldırmayacak bir alet
beni korkutuyor ne yalan söyleyim

yaşımızda artık ilerledi sorumluluğumuz arkamızda bekleyenler elimize bakanlar var artık bundan sonra eskisi gibi motor süremem ama hafta sonları biraz egzoz yakıp yerine koyacağım artık profosyonel olarak kullanmak istiyorum bu işi profosyonel olarak yapan dostlar ile tanışıp bilgi sahibi olmak istiyorum meraklı araştırmacı bir kişiliğim vardır 13 14 yaşımdan beri anahtar elimden düşmez söküp takmaya bakım yapmaya meraklı biriyim arabalarım olsun motor olsun vaktimin bi,lgimin el verdiği kadarıyla birazda yardım alaraktan kendim yapmaya çalışıyorum

600rr ile ilgili bilgi sahibi dostlar ile tanışmak isterim mesafe istanbul içi çok fark etmez herkeze kazasız belasız sürüşler diliyorum şimdilik bukadar