Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkese KKTC den Selamlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Öncelikle herkese merhaba, ilk motorumu aldığım dönemden (2017) günümüze kadar forum u takip ediyorum lakin yeni üye oldum. İsmim Mehmet KKTC de yaşıyorum 33 yaşındayım motosiklet ile gerçek anlamda tanışmam 31 yaşında oldu. Mimarım evli ve 8 yaşında bir kız babasıyım şu anki motorum Hyosung GT250R 2008 model enjeksiyonlu, motosiklet kullanmaya Keeway Cruiser ile başladım ardından çin malı racing görünümlü (Çakma cbr 125) 125cc bir motor aldım 6 ay önce ise şu anki motorum olan 2008 model Hyosung GT250R ı aldım herkese iyi forumlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Merhaba hoş geldiniz

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Hoşgeldin gardaş. Neredesin? Lefkoşe,güzelyurt?
    Foto Gökseli tanır mısın? Benim Kıbrıstaki ailemdir.

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Hoşgeldin kardeşim neresinden?

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Hoş bulduk arkadaşlar. Gazi Mağusa/Yeni Boğaziçinde kalıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:02 ----------

evet gardaş tanırım Mehmet geçen eylül düğün fotolarımı çekti

Motosikleti
    GV650
    Mehmedim sana bir konu soracağım. Ben 4 yıldır üst üste her yaz 10 günümü Girnede geçiriyorum. Lefkoşa , mağusaya da günü birlik gezmek için geliyorum.
    Yanlız dikkatimi çeken konu , tam motor kullanılacak bir ada olmasına rağmen , motosiklet kullancısı çok az. Birde şu Girnedeki harley - davidson showromu kaç senedir vitrinde aynı motorlar duruyor. Hiç satış olmuyormu. Kimse motor kullanmiyor harley o koca showromu oraya neden açmış. Kafama hep takılır bu konu hakkında bilgin varsa beni bi aydinlatirsan sevinirim.👍

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı PAPAZ_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mehmedim sana bir konu soracağım. Ben 4 yıldır üst üste her yaz 10 günümü Girnede geçiriyorum. Lefkoşa , mağusaya da günü birlik gezmek için geliyorum.
    Yanlız dikkatimi çeken konu , tam motor kullanılacak bir ada olmasına rağmen , motosiklet kullancısı çok az. Birde şu Girnedeki harley - davidson showromu kaç senedir vitrinde aynı motorlar duruyor. Hiç satış olmuyormu. Kimse motor kullanmiyor harley o koca showromu oraya neden açmış. Kafama hep takılır bu konu hakkında bilgin varsa beni bi aydinlatirsan sevinirim.��
    Kardeşim şöyle özetleyeyim sanırım bu cevapta iki sorunun da cevabını bulacaksın. ilk motorum Keeway Cruiser 250cc çeşitli bilgi kirliliği olsa da motor macar üretimi bahsettiğin harley keeway i adaya getiren bayi aynı zamanda benim keeway in alternatör ve marş motoru bozuldu harley parçalara 1800 Tl bir fiyat çekti bubirincisi bir diğer konu şu anki motorum 2008 Hyosung GT250R 10 bin Tl ye aldım boyamadan üstüne binmeye utandım o haldeydi motor bundan önceki markası bile belli olmayan çakma cbr125 bir çinliydi onuda 7500 Tl ye alabilmiştim anlayacağın maalesef adada motor çok çok pahalı 0 km honda activia 14 bin tl bu gün şahit oldum pazarlığa adam paketci motoru alacak 14 bin tl den bahsediliyor yedek parça desen en iyi ihtimal parçası var olan bir motorsa eğer Türkiyeden getirtiyorsun oda 50 liralık küçüçük bir parça bile olsa 95 100 tl kargo ödüyorsun, kask arıyorum en dandik kask 450 Tl ayni kask Türkiye fiyatı 120 Tl idi son baktığımda oda kendim ufak bir kaza atlattım sinirden kaskı yere vurdum vizör başka tarafta dış kabuk başka tarafta iç strafor köpük başka tarafta kaliteli bişey bulman imkansız denecek düzeyde hadi hepsini çözdün motorun bozuldu kendin anlamıyorsan yağ ve filtre değişimi için bile 2 3 gün bekliyorsun, motoru boyaya soktum 5 ay sonra alabildim sonuç olarak motor pahalı, parça yok, usta yok, aksesuar yok, işkenceden başka bişey değil motor sahibi olmak millet doğal olarak binemiyor yoksa havalar gayet müsait küçücük ada bin gez. Son olarak şunu da ekleyeyim Harley için geçerli mi bilemiyorum ama öyle pahalı markalar lüks oteller kumarhaneler falan bunların gerçek işleri kara para aklama toplasan bu adada 10 tane harley yoktur soakaklarda görebilceğin ben görmedim sen hersene Girnede 10 gün geçiriyorsan benden daha çok görmüşsündür diğer bölgelerde öyle zenginlik yok zaten Harley alacak kadar

Motosikleti
    GV650
    Alıntı MemsGT250R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim şöyle özetleyeyim sanırım bu cevapta iki sorunun da cevabını bulacaksın. ilk motorum Keeway Cruiser 250cc çeşitli bilgi kirliliği olsa da motor macar üretimi bahsettiğin harley keeway i adaya getiren bayi aynı zamanda benim keeway in alternatör ve marş motoru bozuldu harley parçalara 1800 Tl bir fiyat çekti bubirincisi bir diğer konu şu anki motorum 2008 Hyosung GT250R 10 bin Tl ye aldım boyamadan üstüne binmeye utandım o haldeydi motor bundan önceki markası bile belli olmayan çakma cbr125 bir çinliydi onuda 7500 Tl ye alabilmiştim anlayacağın maalesef adada motor çok çok pahalı 0 km honda activia 14 bin tl bu gün şahit oldum pazarlığa adam paketci motoru alacak 14 bin tl den bahsediliyor yedek parça desen en iyi ihtimal parçası var olan bir motorsa eğer Türkiyeden getirtiyorsun oda 50 liralık küçüçük bir parça bile olsa 95 100 tl kargo ödüyorsun, kask arıyorum en dandik kask 450 Tl ayni kask Türkiye fiyatı 120 Tl idi son baktığımda oda kendim ufak bir kaza atlattım sinirden kaskı yere vurdum vizör başka tarafta dış kabuk başka tarafta iç strafor köpük başka tarafta kaliteli bişey bulman imkansız denecek düzeyde hadi hepsini çözdün motorun bozuldu kendin anlamıyorsan yağ ve filtre değişimi için bile 2 3 gün bekliyorsun, motoru boyaya soktum 5 ay sonra alabildim sonuç olarak motor pahalı, parça yok, usta yok, aksesuar yok, işkenceden başka bişey değil motor sahibi olmak millet doğal olarak binemiyor yoksa havalar gayet müsait küçücük ada bin gez. Son olarak şunu da ekleyeyim Harley için geçerli mi bilemiyorum ama öyle pahalı markalar lüks oteller kumarhaneler falan bunların gerçek işleri kara para aklama toplasan bu adada 10 tane harley yoktur soakaklarda görebilceğin ben görmedim sen hersene Girnede 10 gün geçiriyorsan benden daha çok görmüşsündür diğer bölgelerde öyle zenginlik yok zaten Harley alacak kadar
    Anladım kardeşim mesele anlaşıldı. Hiç birşey göründüğü gibi değil. Biz koca memlekette istanbulda bile bazen parça ve düzgün usta bulmakta zorlanıyoz , sizin işiniz çok daha zormuş. Orda en güzeli elektrikli bisiklet olur binicen üfür püfür gezicen.

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Anladım kardeşim mesele anlaşıldı. Hiç birşey göründüğü gibi değil. Biz koca memlekette istanbulda bile bazen parça ve düzgün usta bulmakta zorlanıyoz , sizin işiniz çok daha zormuş. Orda en güzeli elektrikli bisiklet olur binicen üfür püfür gezicen.
    Evet haklısın aslında 😀 tabi bir alternatif daha var burada arabalar çok ucuz özellikle kullanılmış araçlar

Motosikleti
    GV650
    Alıntı MemsGT250R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet haklısın aslında 😀 tabi bir alternatif daha var burada arabalar çok ucuz özellikle kullanılmış araçlar
    Direksiyonları yanlış yerde olduğu için ucuza satiyorlar😀

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Direksiyonları yanlış yerde olduğu için ucuza satiyorlar��
    hahaha bu iyiydi işte maalesef ingiliz sömürgesinden kalma bir alışkanlık sanırım sol şerit

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)