Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkese merhaba

Motovento
    REKLAM ALANI

Foruma yeni üye oldum.İstanbulda ikamet etmekteyim.Henüz motor sahibi değilim ama uygun şartları sağlayabilirsem 1-1.5 ay içerisinde almış olacağım.Şu an ekipman alma imkanım bulunduğu için erkenden ekipmanlarımı hazır etmek istiyorum.Yakın çevremde motor kullanan insan pek yok o yüzden ekipman önerisi alabileceğim veya ekipman bakmaya gidebileceğim insan yok.Kendi imkanlarımca kafamda kurduğum ekipman listesi şu : LS2 FF353 MAT SIYAH KASK , LS2 ARAGON MONT GRI , Scoyco MX49 Korumalı Eldiven Gri , Venom Mafsallı Dizlik Reflektörlü , son olarak da monta yerleştirmek için Armode Motosiklet Sırtlık 8 Dişli.Varsa sizin önerilerinizi alabilir miyim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Size de merhaba. İstanbul'da motosiklet sürmeye cesaret etmeniz takdire şayan. Sizin için mutlu mesut bir serüven olur inşallah. Ekipman meselesinde yerli düşünürseniz Üsküdar/Çengelköy mevkiinde LBC var. Atölyeleri üst katta, alt kat satış içinmiş. Ben daha gidemedim, babam sağolsun gitti aldı, adamlarda Manisa'ya gönderdi oradan. Mont ve pantolonunu kullanıyorum. Sitelerinden adresine bakabilirsiniz.

Arap Kadri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X200
    HOŞGELDİN
    aynaya baktığında gülümsüyorsan bin motoruna
    KYMCO - Like 200i uuur böcüüüüm
    mangalı sev KOKOREÇİNE SAHİP ÇIK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)