Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Vira bismillah, 2 tekere ilk adım

Motovento
    REKLAM ALANI
    YZFR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 200 Abs
    250 cc ile başlama diyenlere bakma. Kendine hakim olabiliyorsan sıkıntı yaşamazsın. Zaten rodaj süresinde 7000 deviri geçmeden kullanacaksın o sürede motosiklete bir miktar alışmış olursun. Öyle bir algı var ki sanki 250cc ile başlayanlar ölüyor, 125cc ile başlayanlar ölümsüz. Bilinçsizsen ikisiyle de ölürsün.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    cc muhabbetine girmiycem ama mt25 abs ye o kadar para verme derim cbr500 alıyorsun o paraya paranı tut kenarda ucuz yollu bi motorda öğren cc yükselt sonra

Motosikleti
    bws 100-shadow 750-integra 700 D -- Crf250L
    ilk motor olarak mt-25 bence gayet makul ki 24 yasindasin ehliyetini ne zmaan aldin yazmamissin ama istedigin cc de baslamak varken mantikli sekilde mt-25 i tercih etmissin daha dusuk cc bu kadar beklentini kotu etkilemez ama mt-25 kesinlikle muthis bir makine bana gore tabi eger ileri surus egitimu almadiysan seviye 1 egitim ace lerle yapiliyor seviye 2 egitim mt-25 ler ile acelen yoksa ve 700 lira ayirabilirsnw egitimine hem trafikte hayatta kalma hem surusune buyuk katkisi olur daha kendi kurallarini yazmamisken motorun ustunde egitmeer sayesinde dogrusundan basliyabirsin buyuk avantajin olur emin ol ,yamaha riding academy de gecerli tabi dedigim her marka kendi motorunu egitimde kullabdieiyor normal olaeak

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler