Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BAŞLANGIÇ MOTORU ÖNERİSİ MONDİAL ZS 180 ALINIR MI ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese selamlar iyi günler dilerim. Başlıktan da anlaşılacağı üzere malum uzun süredir beklediğim hayalimi kendi çabalarımla gerçekleştirmeye adım atıyorum. Kendi biriktirdiğim ettiğim paramla fiyatına göre performansı yüksek bir motosiklet arıyorum. Bir süredir araştırma içerisindeyim. Bütçem yeterli olsa 250 cc bi makineyle başlardım direk ama bütçem 4500 TL. Motosiklet için çıkarabileceğim maksimum değer bu. Biraz üstüne çıkarsam ekipmandan kısmak zorunda kalacağım bunu da kesinlikle istemiyorum o yüzden lütfen 100 koy 300 koy 500 koy şunu bunu al demeyin bütçem 4500 TL. Mondial z one s 180 hakkında çok araştırmaya girdim görüntü kalite performans olarak da tatminkar olduğunu düşünüyorum. Ama nedense herkes bi buzdolabı markası kafasında takılıyo. Kimi çok memnunken kimi kötüle allah kötüle yapıyor. Bu yüzden kulaktan dolma mış muş bilgiler değil de bizzat kullanan veya gören insanlar varsa mondial zs 180 hakkında yorumlarını bekliyorum. Onun dışında bütçemin el verdiği özellikle bana çok sorun açmayacak (bundan kastım yüksek kilometreli motosikletler) her türlü 125-250 cc arası motosiklet tavsiyelerini canı gönülden okuyup araştıracağım. Bu kadar uzun yazdım çünkü benim için gerçekten çok önemli. Yaptığım hiçbir şeyden pişman olmak istemiyorum. Unutmadan ehliyetim A2, boyum 175, kilom 75. Siz değerli insanların düşüncelerini fikirlerini bekliyorum. Tekeriniz düz bassın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

2017 model Ekim ayı trafiğe çıkışlı 2000 küsür km 'lik RKS Titanic 150-S motorumu satıyorum.

200km once Michelin City Grip lastikler taktırdım. Lastikler 2018 tarihlidir.
    Motor sağa sola yatmamıştır ,çarpması, sürüklenmesi, tramer kaydı yoktur. Mtv ödenmiştir, 2019 sonuna kadar vizesi var.Servis garantisi devam ediyor.

Şu anda küçük bir sorundan ötürü marşla çalışmıyor. Ayak marşıyla çalıştırıyorum. Garantisi devam ediyor servise yaptırılır.

Tekerdi, apaçilikti bunları yapmadım. Motordan çok memnunum, gözüm gibi baktım. cc büyütmeyi düşünüyorum. Motoru görmek isteyenler, İstanbul Bostanci minibüs caddesi uzerinde gorebilir.
    5069973017'den irtibata geçebilirsiniz.

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Hero hunk öneririm o paraya temizleri mevcut

Rakaful - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sıfır almak istiyorsan bayiler taksit de yapıyorlar. Bunu da göz önünde bulundurun. Ancak elimdeki paraya almak istiyorum derseniz, sıfır olarak 100/125 cclik commuterler/scooterler var. Tabi bunlar Çinli tayfa. İkinci el düşünüyorsanız temiz bir ybr ya da cbf 150 bulabilirseniz alın. Tabi bunları kuryeler ağırlıklı kullandığı için buna dikkat etmekte fayda var.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    z180 i kullandığım zaman çok sinir bozucu gelmişti bana. Açıkçası 180 cc olmasına rağmen vites değişimi, kalkış hızı tatmin etmedi beni. tabi zevk renk meselesi, benim motosiklet bilgim yok pek, o nedenle basit kullanıcı yorumu olarak değerlendrebilirsin.

Görününüş olarak o tür bir motor bakıyorsan Mondial Drift 150 'ye bakabilirsin (162 cc motor) , bana itişi daha güzel geldi, tork nedeniyle sanırım.

Görünüş ü farklı algılıyorsan benim gibi mondial vulture mr 150 alabilirsin, 162 cc, çok rahat 100 e cıkıp artçı ile kullanabiliyorsun, torku da ortalamanın üstünde, trafikte kırmızı ışıkta kalkarken cogu arabadan önce fırlıyorum

Sağlamlık diyorsan ybr 125 bulabilirsin o fiyata biraz eski model, ama çok tatmin edeceğini düşünmüyorum sadece kafan rahat olur.

Ya da Apache Rtr Tvs 150 'lere bak. benim motor gibi tork olarak son derece güzel bir motor, görünüşü de heybetli. Almak istediğim motordu ancak temizini bulamadım.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Alıntı Youjoee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hero hunk öneririm o paraya temizleri mevcut
    araştıracağım teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:04 ----------

Alıntı Rakaful adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır almak istiyorsan bayiler taksit de yapıyorlar. Bunu da göz önünde bulundurun. Ancak elimdeki paraya almak istiyorum derseniz, sıfır olarak 100/125 cclik commuterler/scooterler var. Tabi bunlar Çinli tayfa. İkinci el düşünüyorsanız temiz bir ybr ya da cbf 150 bulabilirseniz alın. Tabi bunları kuryeler ağırlıklı kullandığı için buna dikkat etmekte fayda var.
    ybr125 cbf150 bakındım ama bütçeme uygun düzgününü göremedim. düzgün sayılabilecek kilometresi çok yüksek olmayanlar hayli hayli bütçemin üstünde ve dediğiniz gibi kurye apaçi sıkıntısına da dikkat etmek lazım. teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:06 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    z180 i kullandığım zaman çok sinir bozucu gelmişti bana. Açıkçası 180 cc olmasına rağmen vites değişimi, kalkış hızı tatmin etmedi beni. tabi zevk renk meselesi, benim motosiklet bilgim yok pek, o nedenle basit kullanıcı yorumu olarak değerlendrebilirsin.

Görününüş olarak o tür bir motor bakıyorsan Mondial Drift 150 'ye bakabilirsin (162 cc motor) , bana itişi daha güzel geldi, tork nedeniyle sanırım.

Görünüş ü farklı algılıyorsan benim gibi mondial vulture mr 150 alabilirsin, 162 cc, çok rahat 100 e cıkıp artçı ile kullanabiliyorsun, torku da ortalamanın üstünde, trafikte kırmızı ışıkta kalkarken cogu arabadan önce fırlıyorum

Sağlamlık diyorsan ybr 125 bulabilirsin o fiyata biraz eski model, ama çok tatmin edeceğini düşünmüyorum sadece kafan rahat olur.

Ya da Apache Rtr Tvs 150 'lere bak. benim motor gibi tork olarak son derece güzel bir motor, görünüşü de heybetli. Almak istediğim motordu ancak temizini bulamadım.
    zs180 ile ehliyet aldım ben o yüzden de düşünüyorum. kalkışı hızı ilk motorum olacağı için çok sorun değil aklıma takılan bikaç kişinin zs180lerin 10 bin kilometrede krank piston sıkınıtısı çıkardığını yazdı tabi haliyle benim de aklıma takıldı. o yüzden zs180 hakkında bilgiyi o yönde arıyorum. önerdiğiniz motorlara bakacağım çok teşekkürler[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:08 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:09 ----------

zs180 kullanmış arkadaşların yorumlarını ve başka motosiklet önerilerini bekliyorum arkadaşlar

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı müsaitnick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2017 model Ekim ayı trafiğe çıkışlı 2000 küsür km 'lik RKS Titanic 150-S motorumu satıyorum.

200km once Michelin City Grip lastikler taktırdım. Lastikler 2018 tarihlidir.
    Motor sağa sola yatmamıştır ,çarpması, sürüklenmesi, tramer kaydı yoktur. Mtv ödenmiştir, 2019 sonuna kadar vizesi var.Servis garantisi devam ediyor.

Şu anda küçük bir sorundan ötürü marşla çalışmıyor. Ayak marşıyla çalıştırıyorum. Garantisi devam ediyor servise yaptırılır.

Tekerdi, apaçilikti bunları yapmadım. Motordan çok memnunum, gözüm gibi baktım. cc büyütmeyi düşünüyorum. Motoru görmek isteyenler, İstanbul Bostanci minibüs caddesi uzerinde gorebilir.
    5069973017'den irtibata geçebilirsiniz.
    bilader git reklamını başka yerde yap!
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

yok mu tavsiyesi olan düşük cc başlangıçççççççççççççç

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Dostum temiz bi ybr, gerisini tartışmak lüzumsuz bence.

haqan1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fiddle2/3
    Alıntı jawbone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok mu tavsiyesi olan düşük cc başlangıçççççççççççççç
    hero dash 110cc öneririm.1 yıldır kullanıyorum,en ufak bi sorun yaşamadım.max hız 90 km

paramın yettiği ybrler uçuk kaçık kilometrelerde. alsam başımın beladan motorun sanayiden kurtulacağını sanmıyorum nedense. düşük kilometreli motor almak istiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:34 ----------

Alıntı haqan1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hero dash 110cc öneririm.1 yıldır kullanıyorum,en ufak bi sorun yaşamadım.max hız 90 km
    bakacağım teşekkür ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler