Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhabalar

Motovento
    REKLAM ALANI
    galileo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar hepinize. İsmim Giray İstanbulda yaşıyorum. Aslında forumun eski bir üyesiyim ama bir ara uzak kaldım. Son bir kaç aydır tekrar takip etmeye başladım bir merhaba demek istedim. Benim sohbet ettiğim insanların çoğu artık burda yok sanırım. Eskiden buluşmalar kahvaltılar geziler olurdu ama gördüğüm kadarıyla artık eskisi kadar sık yapılmıyor. İstambulda motorcuların toplandığı sohbet ettiği bir yerler varmıdır. Tabi bizim gibi otuz yaş üstü insanlar için. Malum gençlere ayak uydurmak artık çok mümkün değil
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZC (Alayına Gider)
    Merhaba buralar çok değişti yegen. Artık ybr mi cbf mi diyen yok , kaska kamera takıp dayak yiyen yada dayak atıp video çeken çok. Zamlar , papaz bronson, akp chp, motora arkadan çarpan arabalı dalyappraklar falan öyle gidiyor işte. Gezmek de dersen evden işe işten eve dewam.
    MT00 bunu beğendi.

yaykilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet 14
    Alıntı clabber adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba buralar çok değişti yegen. Artık ybr mi cbf mi diyen yok , kaska kamera takıp dayak yiyen yada dayak atıp video çeken çok. Zamlar , papaz bronson, akp chp, motora arkadan çarpan arabalı dalyappraklar falan öyle gidiyor işte. Gezmek de dersen evden işe işten eve dewam.
    Kısa ve öz

YZFR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 200 Abs
    Hoş geldiniz tekrar. Size katılıyorum aslında 25-30 yaş üstü kişiler için bir grup olsa. Pazar sabah erkenden çıkıp şöyle turlasak. Veya çeşitli etkinlikler olsa güzel olurdu.

Motorcanavar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam Giray, hoş geldin. İyi forumlar dilerim.

erolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Rx3i Evo 2016
    Hoşgeldiniz.....
    2016 Mondial RX3İ EVO 250 CC

galileo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür ederim hepinize 😊

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:15 ----------

Alıntı clabber adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    😊 evet güzel özetlemişsiniz elinize sağlık
    lifegoeson13 bunu beğendi.

Merhabalar arkadaşlar bende cihan. Aranıza yeni geldim daha yeni kayıt oldum foruma. Ekonomi ağırlık olmak üzere hemen hemen tüm konular üzerinde araştırmalar yapıyorum ve gündemi sürekli takip ediyorum. Foruma katkım olur güzel zamanlar geçiririz diye düşünüyorum.İyi ve keyifli forumlar dilerim herkese...
    galileo bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)