Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkeze Merhaba :king:

Motovento
    REKLAM ALANI
    yaykilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet 14
    Herkeze selamlar. 39 yaşında İstanbul' da yaşıyan biriyim. SYM Jet 14 125cc alarak motor hayatına başladım. Yaklaşık 30 günlük acemi motorcuyum. JET 14 hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlar olursa yardımcı olabilirim. Saygılar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yakışıklı bir motora benziyor.
    yaykilic bunu beğendi.

Motorcanavar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar, hoş geldin. İyi forumlar.

splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Hakkında edindiğin kadar tecrübelerini aktarır mısın?
    Güzel görüntü itibari ile.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    zeraba

erolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Rx3i Evo 2016
    Hoşgeldınız
    2016 Mondial RX3İ EVO 250 CC

yaykilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet 14
    Alıntı splender adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakkında edindiğin kadar tecrübelerini aktarır mısın?
    Güzel görüntü itibari ile.
    İlk motor alarak yaklaşık 1 ay önce sıfır olarak aldım. Evden işe 25-30 km arası düzenli her gün gitgel yapıyorum. Acemi bir motorcu olarak kıyaslama yapamam ama 500 km gezmiş biri olarak ilk izlenimlerim şu şekilde:

Görüntüsü güzel, muadillerine göre yüksek ve kaslı duruyor. 1.78 boyum var ayaklarım tam basmıyor. Trafikte biraz daha dikkate alınıyor. Kombine fren sistemi benim hoşuma gitti direk arka frenle çok rahat kaydırma olmadan duruyor. Gaz tepkisi biraz gecikmeli çok atik bir motor değil. Sakin kullanan birisi olarak bana sıkıntı yapmıyor. Sele ve konforda sıkıntı yok gayet rahat. Enjeksiyon faydalı ilk 300 km sakin kullanımda ortalama 2 litre yaktı. Sadece benzin ve hız göstergesi var. Devir, Saat, tarih, hararet, akü göstergesi olmaması kötü. Halojen far aydınlatması ikili yandığı için yeterli lakin sellektör tuşu olmaması kötü. Lastikler naylon 300 km den sonra michelin city grip ile değiştirdim çok farketti. Yan ayak kontak sensörü acık su gördümü gazı kesiyor, servise iptal ettirdim. Şimdilik aklıma gelenler bunlar sorusu olan olursa buradan cevaplamaya çalışırım. Saygılar.

Merhabalar arkadaşlar bende cihan. Aranıza yeni geldim daha yeni kayıt oldum foruma. Ekonomi ağırlık olmak üzere hemen hemen tüm konular üzerinde araştırmalar yapıyorum ve gündemi sürekli takip ediyorum. Foruma katkım olur güzel zamanlar geçiririz diye düşünüyorum.İyi ve keyifli forumlar dilerim herkese...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)