Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MOTORUM ÇALINDI HONDA PCX150 / 2015 / GRİ

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA PCX 150
    MERHABA ARKADAŞLAR ,

ŞİŞLİ DE İKAMET EDİYORUM.DÜN ŞİŞLİ ETFAL DEVLET HASTANESİ PERSONEL OTOPARKINA KOYDUĞUM HONDA MARKA PCX150/ 2015 MODEL/ GRİ MOTORSİKLETİM ÇALINDI.TEK MADDİ VARLIĞIM BORÇLARINI BİTİREMEDİĞİM MOTORUM ÇALINDI, KARAKOLA GİDİP İFADE VERECEĞİM , ŞİŞLİ CİVARINDA MOTORU ÇALINAN ARKADAŞLAR VAR MI? TAVSİYE LERİNİZİ BEKLİYORUM.

LÜTFEN YARDIM

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:11 ----------

MERHABA ARKADAŞLAR ,

ŞİŞLİ DE İKAMET EDİYORUM.DÜN ŞİŞLİ ETFAL DEVLET HASTANESİ PERSONEL OTOPARKINA KOYDUĞUM HONDA MARKA PCX150/ 2015 MODEL/ GRİ MOTORSİKLETİM ÇALINDI.TEK MADDİ VARLIĞIM BORÇLARINI BİTİREMEDİĞİM MOTORUM ÇALINDI, KARAKOLA GİDİP İFADE VERECEĞİM , ŞİŞLİ CİVARINDA MOTORU ÇALINAN ARKADAŞLAR VAR MI? TAVSİYE LERİNİZİ BEKLİYORUM 34 NB 0634 PLAKALI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Allah yardımcın olsun umarım bulunur.

Hastaneden kamera kaydı alabilirsen iyi olur.

Motosikleti
    HONDA PCX 150
    BULUNMA İHTİMALİ DÜŞÜK DİYORLAR ,ÇALINTI MOTORLAR İÇİN İHBAR YAPILABİLECEK SİTELER VAR MI ?BİLEN ARKADAŞLAR YADA İNTERNETTEN NE GİBİ SİTELERE YAZABİLİRİM ,ÇARESİZİM,SESİMİ DUYURABİLECEĞİM YERLER VAR MI?HER YERE YAZACAĞIM. ELİM KOLUM BAĞLANDI ,AYAĞIMDA SAKATLIĞIM VAR ,ÇOK ZOR DURUMDAYIM ,BEKLEMEK ÇARE OLMASA GEREK.

34 NB 0634 / GRİ / HONDA PCX 150 /2015 MODEL ÇALINTIDIR, GÖREN DUYAN OLURSA LÜTFEN 0537 254 68 96 ULAŞSIN ,LÜTFEN

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun. kamera kayıtlarını inceleyin

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Geçmiş olsun.
    Çolu çocuk işiyse motoru biraz kullanır bir yere bırakırlar ama işini bilen birileri caldiysa çoktan parçalarına ayrılıp yedek parça olarak bir kısmı satılmıştır.
    Motosikletin üzerine kilit, alarm benzeri birşey takmadiniz mi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)