Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba MT Ailesi!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha R25
    Selamlar,

Bendeniz uzun uğraşlar ve araştırmalar sonucunda kararımı verip iki tekerleğin heyecan verici dünyasına katılıyorum, adım Berkay. Istanbulda yaşıyorum. Kısmetse bu Eylül ayının başında motorumu alacağım. Gittiğim Yamaha Bayisi istediğim motorun ellerinde olmadığını ay basını beklersem kutulu kutulu getirebileceklerini söylediler. Forum yaş ortalamasının tam olarak nasıl olduğunu bilmiyorum, 24 yaşındayım ve ilk deneyimim olacak, ama uzun süredir üyelik açmamış olmama rağmen forumu takip ediyordum. A'dan Z'ye araştırma yapmadan ve kendimi en azından teoride yeterli görmeden hem üyelik açmak hemde kollarımı sıvamak istememiştim.

Sayenizde bir çok şeyi daha motorun selesine oturmadan teorikte öğrendim, umarım çok daha fazlasını sizlerden öğrenir ve yeri geldiğinde beraber sürebilirim.

Herkes ile iyi geçinmek dileğiyle!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nigdeli48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Hoşgeldin kardeşim. Hayırlı olsun. Şimdiden kazasız belasız sürüşler dilerim. Alacağın motor nedir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hoş geldin
    hayırlı olsun
    kutu olayını sevdim

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı nigdeli48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin kardeşim. Hayırlı olsun. Şimdiden kazasız belasız sürüşler dilerim. Alacağın motor nedir
    Hoşbuldum teşekkürler, 2018 R25 ABS'de karar kıldım.
    Alıntı (ツ) adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoş geldin
    hayırlı olsun
    kutu olayını sevdim
    Teşekkür ederim, kutu olayı benim de çok hoşuma gitti. Ehliyetimin gelmesi motordan sonra olacağı için evime getirmelerini istedim titiz olduğumu fark ettikleri için aynı titizlikle hareket etmeye çalışacaklarını söylediler, umarım yüzümüzü kara çıkartmazlar.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam Berkay hoşgeldin
    Şimdiden kazasız belasız sürüşler dilerim . Ekipman konusuna motordan çok önem veriyoruz değil mi ?

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Berkay hoşgeldin
    Şimdiden kazasız belasız sürüşler dilerim . Ekipman konusuna motordan çok önem veriyoruz değil mi ?
    Hoşbuldum teşekkürler.
    Tam üst vücut koruma, snell testinden geçmiş güzel bir kask ve aynı klasmana uygun eldiven, bot ve kevlar pantolonlarımı daha ehliyet kursuna yazılmadan hazırlamıştım. Güvenliği ön planda tutuyorum hiç süpheniz olmasın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)