Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Eken H9R

Motovento
    REKLAM ALANI
    OzgurCan. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba iyi günler,

İlk kameram olucak

Araştırmalarım ve Youtube'daki karşılaştırmalar sonucu EKEN H9R action Camera modeli kamerayı almaya karar verdim

Kullanan veya bu konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar önerilerinizi ve görüşlerinizi bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hardy1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar eğerki amacınız youtubeye video atmaksa go pro ve sony altı maalesef kurtarmıyor ben zamanında Xiaomi aldım görüntü kalitesi cidden beni tatmin etmedi hep kare kare görünüyordu pürüzsüz geçişler yoktu aynısı büyük ihtimal eken için de geçerlidir ama hani bir sıkıntı olur diye video filan çekmek isterseniz fazlasıyla işinizi görür kanaatindeyim. Eğer ki başka kullanan arkadaş varsa yorum atsın da bende kendi adıma aydınlanayım

Motosikleti
    falcon flash 100
    Bende eken h9 kamera kullanıyorum gayet memnum. Youtube de falcon flash 100 5 / 6 / 7 diye olan flimler bu kamera ile çekilmiştir.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    görüntüsü kalitesi yeterli bence ama videolarda rüzgar sesi duyarsın sadece bazen motorun sesi bile zor duyuluyor harici kulaklık ihtiyacı duyabilirsin bende yaptırmaya düşünüyorum ama kim yapar bilmiyorum kendimde beceremem

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    bu fiyata en iyisi bu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)