Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kendime yeni iki tane kural koydum

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    cumartesi başıma gelenden sonra yeni iki tane kural koydum kendim

1. kesinlikle yavuzsultanselim köprüsünü ve yolunu kullanmayacağım
    2. benzin ışığı yandıktan sonra gördüğüm ilk benzin istasyonuna gireceğim.

bu kendime verdiğim iki kuraldan başıma ne geldiğini anlamışsınızdır. sanırım açıklamaya gerek yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    Ne demek yavuz sultan köprüsünden geçmiçem?

Ararum bak 155

laiklik elden gidiyeah
    pea, velizrsln, oldcockroach ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    düşük miktarda yakıtla yol almak sakıncalı zaten, benzin pompasına zarar verebilirsin.
    İstanbul'daki köprülerin hiç birini bende kullanmıyorum birşey kaybetmedim 😀

Motosikleti
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düşük miktarda yakıtla yol almak sakıncalı zaten, benzin pompasına zarar verebilirsin.
    İstanbul'daki köprülerin hiç birini bende kullanmıyorum birşey kaybetmedim ��
    aslında yapmadığmı birşeydi. ışıktan sonra 40 - 45 km giderdim. bayram tatilinde benim kediyi götüremedim. çünkü çantaya sokamadım tek başıma. çantaya sokmaya çalışırkne her tarafımı kan ve yara etti. bende bırakıp gittim. 2 gece 3 gün. normalde pazar akşamı dönecektim ama daha fazla dayanamayıp hemen eve gideyim kedi yeteri kadar yalnız kaldı zaten deyip hemen yola koyuldum. normalde istanbuldan sakaryaya 1 depo yetiyordu ama dönüşte motoru limitlerinde kullandığım için yetemedi. erken eve varmaya çalışırken daha da geç vardım eve. motor 8 km daha gitseydi benzinliğe yetişiyordu zaten

motoru bırakıp 8 km nin 5 km sini gittikten sonra arkamda motosiklet durup. gerideki motor seninmi dedi. bende evet benzin bitti dedim. atla dedi atladım motora geri gittik. 5 km yürüdüğüm boşa gitti :D
    motora ip bağlayıp beni çekti benzinliğe. arkadaşın adı özgürdü. belki buradadır. ona tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum. numarasını aldım zaten.
    benzini alıp eve giderken eve 3 dk kala yağmur başladı bide. özgür beni almamış olsaydı halim nice olurdu sanırım...
    _chaotic_ ve mLh bunu beğendiler.

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında yapmadığmı birşeydi. ışıktan sonra 40 - 45 km giderdim. bayram tatilinde benim kediyi götüremedim. çünkü çantaya sokamadım tek başıma. çantaya sokmaya çalışırkne her tarafımı kan ve yara etti. bende bırakıp gittim. 2 gece 3 gün. normalde pazar akşamı dönecektim ama daha fazla dayanamayıp hemen eve gideyim kedi yeteri kadar yalnız kaldı zaten deyip hemen yola koyuldum. normalde istanbuldan sakaryaya 1 depo yetiyordu ama dönüşte motoru limitlerinde kullandığım için yetemedi. erken eve varmaya çalışırken daha da geç vardım eve. motor 8 km daha gitseydi benzinliğe yetişiyordu zaten

motoru bırakıp 8 km nin 5 km sini gittikten sonra arkamda motosiklet durup. gerideki motor seninmi dedi. bende evet benzin bitti dedim. atla dedi atladım motora geri gittik. 5 km yürüdüğüm boşa gitti :D
    motora ip bağlayıp beni çekti benzinliğe. arkadaşın adı özgürdü. belki buradadır. ona tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum. numarasını aldım zaten.
    benzini alıp eve giderken eve 3 dk kala yağmur başladı bide. özgür beni almamış olsaydı halim nice olurdu sanırım...
    Dünya Özgür'ler sayesinde dönmeye devam ediyor. Helal olsun.
    68charger, mavzer-i, mLh ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    nereye dönersen dön popon arkanda kalir..

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    "motorla motor çekmemek" de 3. kural olsun.
    cahallıktan biz de yaptık ama fevkalade tehlikeli hareket.
    gurcanozturk bunu beğendi.

freelancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun altına imzamı atarım arkadaş, ben bir de inişli çıkışlı, şehir içili filan 130 küsur km yol yapmak zorunda kaldım motorum çekilerek. Üç kere ölüm tehlikesi atlattığımı saydım, gerisini sayamadım. Şartlar elverdiğince yapmayınız. Bizimki cehaletten ziyade fakirliktendi. Son olarak, Özgür kardeşimizi tebrik ediyorum, umarım insanlık hiçbir zaman ölmez; kendisi de böyle güzel insanlarla karşılaşır.

Motosikleti
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikleti sabit hıza tutturana kadar zaten motor dengesini koruyamadı.
    sağa sola biraz yalpaladık. hızı tutturunca rahat gittik bi süre. sonra yavaşlamalı hızlanmalı yerlerde biraz daha yalpaladık.

Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Iyiki motorla araba çekmemişsiniz :D

tek kelime ile muhteşemsin ne iyi oldu bak burada bunu paylaşman

Albertorun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660r+xtz660+honda cy50+monkey z50+mobylet
    4. Kuralda lodoslu havada hiçbir köprüyü kullanmamak olsun....
    Bir gece ani bir telefon ile göztepe den kurtuluşa gitmek için atladım motorun üzerine boğaz köprüsü son düzlükte 80-90 tıngır tıngır gidiyorum altımdaki motor yamaha xt660 hafif bir motor da değil velhasıl köprü düzlüğündeki polis barikatını geçer geçmez bir kapattı rüzgar sol kroşe yemiş gibi oldum hızımı 30-40 a düşürdüm bu esnada motor yaklaşık 20 derece yatık şekilde seyrediyorum.. yanımdan geçen iett, minibüs tarzı yüksek ve siper eden araçlar yüzünden 3-4 kere yere yapışma tehlikesi atlattım. Köprüden sonra sağa çekip bir sigara yaktım elim ayağım titrer vaziyette!!! 6 yaşından beri motor üzerindeyim bu kadar korktuğumu hatırlamıyorum, o günden sonra harem feribotu forever 👍🏻

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)