Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bursa'dan herkese merhabalar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBF150
    Merhaba arkadaşlar 31 yaşındayım bursa osmangazi de yaşıyorum.motor bilgim hiç yok bursa nın trafiğinden bunaldım.yaz ında istanbul da yamaha nmax ta artçı olarak bikaç kez yolculuk yaptım o rüzgarı yiyince sanırım içime işledi kasım ayında ben bu motor işine merak verdim kararını kendime verince soluğu sürücü kursunda A sınıfı ehliyete yazılırken aldım. beni de aranıza kabul ederseniz bilgilerinizden ve tecrübelerinizden faydalanmama imkan tanırsanız mutlu olurum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Hoşgeldin sefa getirdin. Bursa mt grubunu takip edersen sana ben de dahil diğer arkadaşlar gereken bilgileri vererek yardımcı olacaklardır. Eğitim ilk tecrübe ekipman seçimi vs konularda danışabilirsin. Aklında almak istediğin bir marka model varmıdır.

Motosikleti
    Honda CBF150
    Marka model derken ekipman markasından bahsetmiyosundur umarım. Çünki daha motor markalarını bile doğru düzgün bilmiyorum. Eğer motordan bahsediyorsan geçen hafta motorumu aldım honda cbf 150. Sürücü kursunun derslerinin başlamasını bekliyorum şimdilik

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Ferit,Kayhan çarşısındayım. Yarın evo ile İstanbul'a, çocuklarımın ve torunumun yanına gidecem. Yaklaşık 15 gün sonra gibi buraya döneceğim. Profilimde
    telim var. Günün 24 saati arayabilirsin. Bursa'ya döndüğümde de oturur çay çorba bişeyler yaparız . Yalnız özelden mesaj gönderme , bulup okuyana kadar
    göbeğim çatlıyo. Görüşmek üzere. Selamlar.

Motosikleti
    motolux
    bursa mudanya da olan varmı acaba

Mallaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GS ADV
    Alıntı qqferit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar 31 yaşındayım bursa osmangazi de yaşıyorum.motor bilgim hiç yok bursa nın trafiğinden bunaldım.yaz ında istanbul da yamaha nmax ta artçı olarak bikaç kez yolculuk yaptım o rüzgarı yiyince sanırım içime işledi kasım ayında ben bu motor işine merak verdim kararını kendime verince soluğu sürücü kursunda A sınıfı ehliyete yazılırken aldım. beni de aranıza kabul ederseniz bilgilerinizden ve tecrübelerinizden faydalanmama imkan tanırsanız mutlu olurum
    Aramıza hoş geldiniz. Keyifli paylaşımlar dilerim.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Engin_Ercan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bursa mudanya da olan varmı acaba
    Aloneman vardi sanki, surekli Bursa-Mudanya yapiyordu

Nicksizabla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok pahalı, zam da gelmiş...
    Hoş geldin ben de Bursa Yıldırımdayım. Ben de kendi motorumu almadım ama 4 senedir artcilik yapıyorum yapmaya da devam. Bir aralar motosiklet tamircisinde çalıştım motor bilgim az çok var ama ilgim aşırı çok. Hadi hayırlısı bakalım. Burada sana yardımcı olacak çok insan var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)