Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motoran ilgisizliği

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    motoran orca 100 cup
    motoran orca 100 cup motor aldım ancak far ampülü yandı farları iki adettir normalde tek fara ait olan 12/35w ampül akımını ikiye ayırıp 12/18w olarak iki far yapılmış görüntü olarak güzel olsada türkiyede bulunmayan bir ampül kullanılmış ithalatçı firma üniteks ten istememe rağmen gönderilmedi servislerdede hiç ilgilenme yok kesinlikle motoran marka motor almayın tavsiye etmem yedek parça sıkıntısı var
    aynı fiyata mondial satıyor motor devri 8000 devir son hız 120 yapıyordu motoran orca 5000 devir son hız 85 km üstelik mondialden daha fazla yakıyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CriminalS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Mh Drift
    Ayn bnde snappy vardı 123 bastığımı hatırlıyom Mondial en iyisi bnce .

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Merhaba...

Serii üretim ve tasarlama sırasında çok fazla özenilmeyen makinalar bunlar bu yüzdendir ki ne yedek parça olarak ne servis olarak nede farklı konularda hiç bir şekilde adam akıllı yardımcı olunmaz benimde ilk motorum mondial rf150 idi yani motor bende 2 hafta kaldı belki bunun 10 gününü tamircide geçirmiştir...o zamanlardan beri sevmiyorum çok yakıyor çabuk bozuluyor her an yolda bırakma düşüncesini aklının bir köşesine kazıyor yani şimdi mantıklı düşünürsek bugün bi mondial yada asya ya da farklı bir aynı kategöri markası olan motorların sıfır fiyatları minumum 3500-4000 tl den başlıyor.

Bunları almak yerine aynı paralara yakın fiyatlarda ikinci el ne bilim bi ''yamaha ybr'' olur bi ''honda cbf'' olur bunun gibi bir sürü motorsiklet var çin mallarına girmek yerine ikinci ellerde gene japon motorlara yönelmek en mantıklısı bence atıyorum çok basit bi örnek vermek gerekirse bana göre 2010 model bir cbf bugün 2016 - 2016 model çin malı scooter'den daha fazla yaşar bunun tartışması bile olamaz biraz konunun dışına çıktım belki ama söylemek istediğim sizin cebinizden gereksiz yere para çıkmasın bunun için

hayrılı günler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)