Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Başlayanlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba motor hakkında pek bilgim yok ve bilgi edinmek istiyorum.Bir bayan olarak başlangıçta nasıl bir motor alabilirim.yardımcı olursanız şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nzm75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250Nİ,,KAVASAKİ KLE 500
    merhaba,çok açık uçlu bir soru bu.kullanmayı biliyormusun ilk defamı kullanacaksın,ne tarz motor düşünürsün,maddiyatta önemli.
    yani biz önce sana biraz soru sormalıyız aslında.sana cevap verebilmek için.
    geldikleri gibi giderler 1918

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Kadinlar icin motor denilince aklima hep ninjalar geliyor kucucuk kutu gibi bin git

ehliyetim yok.ehliyet alıcam. hiç kullanmadım.sanırım B ehliyetiyle kullanılanlar var onlarla başlamayı düşünüyorum.kullanmayı ilerletince motoruda yavaş yavaş yükseltirim diye düşünüyorum.bilmiyorum biraz araştırdım bu sonuca vardım.

nzm75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250Nİ,,KAVASAKİ KLE 500
    B ehliyet ile kullanılan 50 cc scooter Lar var onlarla baslayabilirsin Mesela honda beat
    geldikleri gibi giderler 1918

B ehliyet ile kullanılanlar moped diye geçiyor çok küçük motosikletler. Yaşadığınız şehir ve kullanacağınız yolda önemli. Çok küçük bi şehirde yaşıyosanız mantıklı ama büyük şehirde yaşıyosanız çevreyolu otoban vs gibi trafiğin hızlı aktığı yolları kullanıyorsanız mopedle olmaz ezer geçerler.

Erky Perky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mekgineer's Chopper
    Alıntı nzm75 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    B ehliyet ile kullanılan 50 cc scooter Lar var onlarla baslayabilirsin Mesela honda beat
    Honda Today demek istediniz galiba. Ona benzer şirin scooter tipinde, Motoran Allegro 50 de düşünebilirsiniz. Hem daha ucuz hem de sıfır..

Honda Today aklıma yattı.yaşadığım şehirede uygun hem.önemli olan kavramayı öğrenmem sonrası zaten gelir.çok teşekkür ederim bilgiler için.hayırlı günler dilerim herkese.

Motosikleti
    R25

Hem yakit olarak hemde baslangic icin iyi bi karar olur ama sym fiddle 2 de tavsiye ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:04 ----------

Arkadaslar merhaba antalyadan araniza katiliyorum bende ehliyeti yeni alicam. Tarzim farkli biraz chopper ailesine katilmay dusunuyorum butcem 5.500 TL tip olarak v tipi su yada yag sogutmali dusunuyorum aklimi calan motor
    roadstar 250
    Ilk 4 siralamam soyle
    1-BISAN ROADSTAR 250
    2-LIFAN LF250-B
    3-FALCON FREEDOM 250
    4- REGAL RAPTOR DD250 E9
    Deneyimli ve bu konuda aydinlatocak arkadaslardan cvp bekliyorum simdiden cok tskler 😉

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)