Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aranıza yeni katıldım :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    AytacOnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yzf-r25
    Merhabalar cemiyete yeni katıldım 23 yaşındayım henüz bir motorum yok 2 3 aydır araştırmalar yapıyorum iyi bir eğitim aldıktan sonra 250cc ile başlamayı düşünüyorum nasihatlarınızı fikirlerinizi esirgemeyin Saygılar...
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Hoşgeldiniz,umarım birgün istediğiniz motosiklete kavusursunuz.
    AytacOnan ve bursalıali bunu beğendiler.

hn33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6 diversion
    Alıntı AytacOnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar cemiyete yeni katıldım 23 yaşındayım henüz bir motorum yok 2 3 aydır araştırmalar yapıyorum iyi bir eğitim aldıktan sonra 250cc ile başlamayı düşünüyorum nasihatlarınızı fikirlerinizi esirgemeyin Saygılar...
    hoşgeldin kardeşim bu siteye üye olduysan moto sahibi olman yakındır moto seçimin gönlüne göre olsun
    AytacOnan ve bursalıali bunu beğendiler.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    hoşgeldin hoca, motor seçiminde önce tipe bakacaksın benim gibi tip olmayanları direk eleyeceksin ve kalanlardanda sağlamlık konusunda eleme yapacaksın sonra kalanlarla da hız konusunda eleme yapınca eline kalan seçeneklerden herhangi irini alacaksın.

konfor lüzum değil.
    AytacOnan bunu beğendi.

Motosikleti
    yzf-r25
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin hoca, motor seçiminde önce tipe bakacaksın benim gibi tip olmayanları direk eleyeceksin ve kalanlardanda sağlamlık konusunda eleme yapacaksın sonra kalanlarla da hız konusunda eleme yapınca eline kalan seçeneklerden herhangi irini alacaksın.

konfor lüzum değil.
    Aynen babacım öncelikle yakışıklı olacak daha sonra sağlam Eywl Sağol

Motosikleti
    N/A

konfor lüzum değil.
    R25 Al diyor
    AytacOnan bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı AytacOnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen babacım öncelikle yakışıklı olacak daha sonra sağlam Eywl Sağol
    mesela bu;

Daelim Roadwin 250

asya motor bakıyor servis olarak ve ekonomik sınıfta sorun çıkartmayan sağlam 250cc istiyorsan bu motora bakmalısın.

Motosikleti
    yzf-r25
    mesela bu;

Daelim Roadwin 250

asya motor bakıyor servis olarak ve ekonomik sınıfta sorun çıkartmayan sağlam 250cc istiyorsan bu motora bakmalısın.
    Heryerde Yok sanırım bu motor trafiktede yok fazla galiba..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    2 aya yakın bi zamandır ybr125 sahibiyim , bayağı bayağı trafikte rahatım , çok şükür hiç düşme kalkma yaşamadım. Bu hafta sonu ehliyet sınavım var.. Ankara gibi bi yerde hiç eğitim almadan yoğun trafikte kullanıyorum motoru , ancak 125 lik değilde şöyle torklu 250 lik bi motorla başlasaydım en iyi ihtimalle motorumun bi kaç parçası veya benim bi kaç parçam kırılırdı

Bu sezonu ybr ile kapatıp sym wolf250 veya pulsar ns200 ile yeni sezonu geçirmeyi planlıyorum ..
    AytacOnan bunu beğendi.

Motosikleti
    yzf-r25
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 aya yakın bi zamandır ybr125 sahibiyim , bayağı bayağı trafikte rahatım , çok şükür hiç düşme kalkma yaşamadım. Bu hafta sonu ehliyet sınavım var.. Ankara gibi bi yerde hiç eğitim almadan yoğun trafikte kullanıyorum motoru , ancak 125 lik değilde şöyle torklu 250 lik bi motorla başlasaydım en iyi ihtimalle motorumun bi kaç parçası veya benim bi kaç parçam kırılırdı

Bu sezonu ybr ile kapatıp sym wolf250 veya pulsar ns200 ile yeni sezonu geçirmeyi planlıyorum ..
    bende r25 almayı planlıyordum vazgeçtim Honda cbr 250r da kesinleştim istanbulda yamaha riding academy de eğitimimi tamamladım normal birisine göre çok daha iyi bir performans gösterdim motorda çok rahat oldugumu söylediler hocalarım sen direk 1000cc ile başla ya diye şaka bile yaptılar :D birkaç eğitime daha katılıp ehliyet sınavlarına gireceğim yakında...Sanada başarılar dilerim dostum umarım ehliyetini alır daha rahat trafiğe çıkabilirsin aman dikkat et

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)