Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bugün üye oldum.

Motovento
    REKLAM ALANI

slm arkadaşlar bugün üye oldum yeni mt25 sahibiyim sürüşüde yeni öğreniyorum tecrübenize ve tavsiyelerinize ihtiyacım var.çok teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RiddeX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Yeni bi konu nasıl açıyoruz yardımcı olurmusunZ
    zkprlk bunu beğendi.

Motosikleti
    Aprilia Rs 125 Extremea
    Hoşgeldin aramıza Ziprik. Ben de murat. 2012 den beri üyeyim fakat sadece takip ediyordum yeni yeni yorum yapmaya başladım. Doğrudan mt25 ile başlamamışsındır umarım. Önce daha düşük cc ve beygirlerle başlayıp sürüşünü geliştire geliştire kademe kademe yükselmeni tavsiye ederdim. doğrudan mt25 ile başladıysanda kazasız belasız ve dikkatli sürüşler dilerim.
    Eğitimlerine başlamadan önce muhakkak ama muhakkak kendisini kanıtlamış bir lastik ve yine ne olursa olsun kendisini kanıtlamış bir ekipman ve kask alıyorsun. Ekipmansız yola katiyen çıkmıyorsn. ya nasıl olsa 1 kaç kilometre yol birşey olmaz deme çok şey olur. Allah korusun belli olmaz. Ekipmanların kaskın lastiklerin tamamsa eğitimlerine başla.
    Öncelikle Vites geçişlerini hassaslaştır. vites göstergesine bakmaksızın (varsa) kaçıncı vitesde olduğunu hissettiğin anda motorun vites dilini çözmüşsün demektir ve motosikletinle aranda görünmeyen bir bağ oluşmuş demektir.
    sonrasında alacağın eğitim fren eğitimleri. Artık biraz daha serilenebilir (dikkatlice lütfen) ve frenlerini daha hassasiyetlice kullanmalısın. yağmur çamur demeksizin durmayı öğrendiğinde bu işinde kitabını yazmışsın demektir. çooook ihtiyac duymadıkça motor freni yapmayıp motorunu harap etme.
    En son viraj eğitimin olacak. Apex kurallarını giriş çıkış kurallarını iyice çöz. kendine dair apexlerini görmeye başla. bu konuda Altın elbiseli adam başta olmak üzere bir çok videodan yardım alabilirsin.
    Eğitimlerin bittiğinde keyifli ve dikkatli sürüşler dilerim. KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM.
    Motorunun R25 ini kullandım. her türlü sorularını sorabilirsin. elimden geleni yanıtlarım.

mrb tavsiyelerinizi harfiyen uygulamaya çalışacağım.herşey için çok teşekkür ederim.hepimize kazasız belasız sürüşler inşallah üstad.

Motoruma.com tdem35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zkprlk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar bugün üye oldum yeni mt25 sahibiyim sürüşüde yeni öğreniyorum tecrübenize ve tavsiyelerinize ihtiyacım var.çok teşekkür ederim
    Hoş geldiniz.

Size tavsiyem kesinlikle ekipmana önem vermeniz olacaktır. Gücünüzün yettiği en üst seviyelere çıkın. Ucuz korumalardan kaçınıp kaliteli ve sizi koruyacak ekipmanlara yönelin.

Unutmayalım ki size bir şey olduktan sonra geride kalan malın mülkün hiç bir önemi yok.

ÖNCE GÜVENLİK!!!

umutgunel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Kisbee 50
    Hayırlı olsun dostum, eğlenceli sürüşler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)