Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Selam Millet!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ataartuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Herkese merhaba!Ben Ata 17 yaşındayım henüz bir motorum yok ama yaz sonuna kadar umarım olacak .Yaşım 17 olduğu için A1 ehliyet kursuna yazılmak zorunda kaldım 1 sene daha bekleyemedim işin açıkçası.Motor almak için yaklaşık 2 senedir para biriktiriyorum aynı zamanda sporla uğraştığım için giderim çok bu yüzden de para biriktirmem uzun zaman aldı .Ankara'da yaşıyorum motor piyasası Ankara'da haliyle biraz yüksek ama yapacak bir şey yok.Herkese tekrardan selam olsun,iyi forumlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

vişneçürüğü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio beverly 300
    Merhaba, hoşgeldin umarım en kısa zamanda dilediğin motoru alırsın )

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Merhabalar,hayırlısıyla kafada ne var bütçe ne kadar benden küçük birini görmek mutlu etti.

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Hoşbuldum

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:43 ----------

Teşekkürler,hoşbuldum

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:46 ----------

Merhaba ben tam 1 senedir motor almak için para biriktiriyorum ama sporcu olduğum için ve birinci planda her zaman spor olduğu için(Gelecekte mesleğim olacağı için)giderim çok oluyor bu yüzden motor için biriken para hep az bütçem 2500lira.40 50 binde ortalama bir YBR almak istiyorum ama Ankara'da pek mümkün gibi görünmüyor ne yazıkki.Bu arada ülkede küçük motorcuların olması iyi bir şey bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:49 ----------

Bu arada bütçe 2500-2700 lira ekipman hariç

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yıllar yıllar önce büyükler hep az daha koy ybr al derlerdi. ve yine yıllar sonra sana da bir gün 17-18 yaşında gençler gelip abi ne alalım diye sorduklarında ybr diyeceksin. ybr nin önemi bu işte.. bunu da değerinin bilinmesi, yıllar geçsede unutulmaması adına yazıyorum
    Ataartuc bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Çok güzel bir cevap olmuş,teşekkür ederim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    herkeze merhaba

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler