Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

40'ında başlıyoruz, hayırlısı...

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba, ismim Hakan. 40 yaşında 5 senelik motor ehliyeti sahibi ama senelerdir sadece yazlık mekanlarda scooter kullanmış birisiyim. İstanbul’da motora başlamaya karar verdim. Hayırlısıyla bu hafta başlıyorum. Ekipmanlar tamam sırada Cbf-150 var başlangıç için.
    ...garip..., Akhunturk, espresso ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Yaşın verdiği olgunluk ile, güzel bir kişi kazandık sanirim camiaya
    Cbf 150 gayet yerinde bir tercih, kazasız belasız, iyiki vermişim dediğiniz bir karar olur umarım

Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşın verdiği olgunluk ile, güzel bir kişi kazandık sanirim camiaya
    Cbf 150 gayet yerinde bir tercih, kazasız belasız, iyiki vermişim dediğiniz bir karar olur umarım
    İnşallah, teşekkür ederim.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Hoşgeldiniz kazasız belasız dönsün tekerler.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    İstanbul trafiğinde vitesli motor sıkıntı olur, büyük hacimli bir scooter tercih etmelisiniz.
    espresso bunu beğendi.

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Alıntı hakansamsa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba, ismim Hakan. 40 yaşında 5 senelik motor ehliyeti sahibi ama senelerdir sadece yazlık mekanlarda scooter kullanmış birisiyim. İstanbul’da motora başlamaya karar verdim. Hayırlısıyla bu hafta başlıyorum. Ekipmanlar tamam sırada Cbf-150 var başlangıç için.
    Yaş 42. Başlayalı 1 seneye yakın oldu. Hoşgeldin kardeşim.
    Vitesliye alışmak, eğitim alırsan zor değil, yine de 150cc seviyesinde gideceksen scooter ile daha rahat etme durumun var.
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Camiaya hoş geldiniz, hayırlısı olsun.

Ben de 33 yaşında başladım bu işlere....özetle sıkıntı yok

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    50 de olur 60 da.. motosikletin yaşı olmaz. Sadece 70 ve uzeri kendine yakistirip binecek motor bulamayabilir.. o kadar..

Alıntı hknzrdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaş 42. Başlayalı 1 seneye yakın oldu. Hoşgeldin kardeşim.
    Vitesliye alışmak, eğitim alırsan zor değil, yine de 150cc seviyesinde gideceksen scooter ile daha rahat etme durumun var.
    Valla amacım ve hayalim 660 tenere, her ne kadar piyasadan sıfırı kalkmış olsa da. Boyuma posuma ruhuma en yakın hissettiğim alet bu. O yüzden vitesliyle başlıyorum. Ayrıca bu sene olmasa da seneye her gün git-gel 70 km Kurtköy-Kavacık yapacağım. Xmax tarzı scooter'lar çok pahalı, 1 sene kullanıp satmak için. Cbf ucuz. Bununla düşe kalka öğrenirim. Honda eğitiminde de cbf vardı, alıştım da aslında kullanmaya.

Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Valla amacım ve hayalim 660 tenere, her ne kadar piyasadan sıfırı kalkmış olsa da. Boyuma posuma ruhuma en yakın hissettiğim alet bu. O yüzden vitesliyle başlıyorum. Ayrıca bu sene olmasa da seneye her gün git-gel 70 km Kurtköy-Kavacık yapacağım. Xmax tarzı scooter'lar çok pahalı, 1 sene kullanıp satmak için. Cbf ucuz. Bununla düşe kalka öğrenirim. Honda eğitiminde de cbf vardı, alıştım da aslında kullanmaya.
    Aklın yolu bir desene, benim de benzeri model ilanlarında gezinme durumum var. İlerleyeceğin yol bu ise zaten vitesli ile başlaman en iyisi. Motoru aldığında haber ver, bir yerde rotaları kesiştirelim.
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

Alıntı hknzrdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklın yolu bir desene, benim de benzeri model ilanlarında gezinme durumum var. İlerleyeceğin yol bu ise zaten vitesli ile başlaman en iyisi. Motoru aldığında haber ver, bir yerde rotaları kesiştirelim.
    İnşallah, ama bu sene benim için eğitim senesi olacak. Seneye mutlaka istiyorum ama.

Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    İnşallah, ama bu sene benim için eğitim senesi olacak. Seneye mutlaka istiyorum ama.
    Ben de öyle diyordum, 3 ay sonrasında Antalya yollarında buldum kendimi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hayırlı olsun kazasız belasız sürün inşallah

vdeger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Intruder C800
    Hayırlı olsun. Bende 2 yıl önce 40 yaşında başlamıştım. Çevremde çok arkadaşım aynı yaşlarda motorcu oldu. Bu trafik devam ederse herkes motora dönecek gibi görünüyor.

manofsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Hoşgeldiniz Hakan bey.Tekeriniz daima düz bassın. İyi forumlar dileğiyle. Gördüğümüz üzere İstanbul'da hırsızlık çok arttı, umarım kapalı koruyacak bir yeriniz vardır. Dikkat edin! Sağlıcakla...

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    40'ından sonra motora başlayanlar kulübüne hoşgeldiniz. 40lı yaşlara gelince genellikle bir aksiyon olur, doğa sporları, kampçılık, avcılık gibi rahatı bozan aktivitelere yönelim başlar. Çocuk varsa 10 yaşını geçmiştir, dolayısıyla aile arabası kavramından rahatsız olunur ilk fırsatta araba değiştirilir SUV veya minivan alınır. Motosiklet fena sarar, 1 yıl sonra cc büyütülür.

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam hoşgeldin yaşlı motorcu

78 doğumluyum yaşıtımsın sanırım. Yorumlara filan bakınca bize de artık yaşlı muamelesi yapıldığı çok açık ;)
    Vay bee hey gidi günler diyorum..

TarıkTekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750D Integra
    Çocukken arka koltukta oturup geçen her motorun arkasından kaybolana kadar bakarsın
    ''off be şuna bak baba''dersin
    Büyüyünce direksiyona geçer, kapalı trafikte yan koltukta oturan hanıma yanınızdan geçen motoru gösterirsin ve
    ''off be şuna bak hanım''dersin.
    Sonra bi cesaret yılların özlemine kavuşursun
    Geçkin motorcular kulubüne hoşgeldin)
    espresso bunu beğendi.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Kendimi yaşlı sanıyordum.
    42 devirdim,motosikin kontrolünü elime alalı 30 seneye yaklaşmakta.
    Ama ben hala genç ve acemi hissediyorum kendimi.
    Yada avutuyorum bilemedim.
    Gençlere göre avantajınız can güvenliği bakımından fazla bence.
    Hayırlı olsun hakkınızda.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50 de olur 60 da.. motosikletin yaşı olmaz. Sadece 70 ve uzeri kendine yakistirip binecek motor bulamayabilir.. o kadar..
    Aksaray'da "Zincirli" namlı biri var. Adını bilmiyorum lakabı o. Sanırım yaşı 70 vardır. Sokakta görseniz sakalına filan bakıp hacı amca dersiniz. BMW F800 vardı sanırım altında. Daha büyüğüde olabilir.

hakansamsa Hayırlı olsun.
    İster düşün... Kendini ister hayale kaptır...Uzar uzar, çünkü hiç sonu yoktur yolların.
    Bakarsın aldanmışsın, gördüğün bir seraptır. Sevimli bir hayale açılırken kolların.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)