Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhabalar eskilerdenim ama kendimi tanıttığımı hatırlamıyorum :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba değerli motorsiklet tutkunları;
    Yıllar önce AN125hk almak adına önerilerinizi almak için üye olmuştum. Ama kendimi tanıttım mı tanıtmadım mı hatırlayamıyorum. Kısaca özet geçeyim Ben kymco super8 mi An125 mi diye sorup daha cevaplar gelmeden bir AN125 almış ve kimi üyelerce '' waoow bu ne hız şeklinde'' karşılanmıştım. Aynı şekilde sürücü kursu önerisi isteyip yarım saat içinde bir kursa kaydolmuştum Epey hızlıymışım gerçekten o günlerde... Ama bu hız olumlu anlamda motor sürüşüme yansımadı. Yaralanmalı yada Allah korusun ölümlü kazaya karışmadım. Hep hayalim cbf500 olmasına rağmen gerek maddi durum gerekse o gücün bana verdiği korku hep frenledim kendimi. Şimdi altımda şirin bi kymco like 125 var. Nmax düşündüm ama çok fazla cc farketmeyeceğinden üste vereceğim paranın değmeyeceğini düşünüp vazgeçtim ve mevcut mototumun bakımların vs. yaptırıp bununla devam etmeyi düşünüyorum.
    Şimdi diyeceksiniz ki yıllar sonra neden foruma girdin? Nmax araştırmaları yaparken sizin site çıktı karşıma, biraz inceleyince kaza raporları ilgimi çekti ve ardından üzücü taziye bölümü. 2 gündür bu bölümleri okuyorum, çok dersler çıkardım. Yüreğim parçalandı. Kazalarda ölen/yaralanan kişiler sanki akrabam olmuştu :( Bu raporlardan aldığım ders bakkala kadar giderken bile tam teçhizat giyinmemiz, her türlü kazada en başta bizim hatamız olduğunu düşünmemiz, ona göre hareket etmemiz gerektiği oldu. Sonuçta sakat kaldıktan yada ölüp gittikten sonra kimin haklı olduğu önemsiz kalıyor gerçekten ... Yazamadan geçemeyeceğim hele bir arkadaşımız vardı ki Bilgin :( Çok üzüldüm. Okurken binlerce keşke dedim ama keşkelerin anlamı yok. Çok güzel bir arkadaşmış kendisi. Keşke kaybetmeseydik. Abisinin metanetine ve aynı yanlışları başkalarının da yapmaması adına burada çırpınması takdire şayandı, tebrik eder, bir kez daha başsağlığı dilerim.
    Ne çok uzun tanışma oldu değil mi biraz anlamını yitirri galiba. Asıl amaca dönersek ismim Kutlu. 41 yaşındayım. Bu serüvene Suzuki an125 ile başlayıp ardından 2 agility city 125 ile devam edip şimdi ise altımda like 125 var.İlerleyen zamanlarda kısmet olursa 200cc' lik bir motora geçmeyi düşünüyorum.

Herkese tekrardan merhaba derken sezona yavaş yavaş girdiğimiz bugünlerde herkesin trafik kurallarına uymasını, dikkatli sürmesini ve kendinden önce sevdiklerini düşünmesini dilerim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ne kadar sıcakkanlı insanlarmışsınız. Bi hoşgeldin diyen çıkmadı...

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Oruc tutmayanlar icin yemek saati, tutanlara dinlenme. Ondandir, tekrar hosgeldiniz.
    twisten bunu beğendi.

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Havalar sicaklasinca millet kanini sogutuyor bence hocam. Aramiza hosgeldiniz tekrardan.
    twisten bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı twisten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadar sıcakkanlı insanlarmışsınız. Bi hoşgeldin diyen çıkmadı...
    meraba canım
    twisten bunu beğendi.

Fırçayı atınca oluyormuş demek ki Şaka şaka, hoşbulduk. Umarım forum eğitici ve eğlendirici olur benim için.
    Teşekkürler ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)