Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çanakkale den Herkese Selamlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kanuni Deer 152- Yamaha YZF R25
    Herkese Merhaba. Çanakkale Çan dan Faik ben. Özel sektörde Ahşap Üzerine çalışıyorum. 2005 senesinde bu sevdaya Kanuni Deer152 ile başladım. Şimdi ise bulabilirsem yakın çevremde Yamaha YZF R25 2017 model alıcam. Şuan istediğim rengi yakın çevremde bulamadım(Çanakkalede mavisi var)bulduğumda inşallah burdanda size fotoğraflarını atarım Herkese saygılar selamlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial Sentör 150
    ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN KARDEŞİM

Motosikleti
    Honda CBF 600
    Merhaba, ben de iş sebebiyle sık sık Bayramiç'e geliyorum. Çan Bayramiç arası dağ yolundan uzak durun, Amarok zor gidiyor

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Hoşgeldin, bende çan'danım ama çanakkale'de oturuyorum. Çan'a gelip gidiyorum. Yolda kırmızı gürültülü birşey görürsen durdur, tanışalım.

Alıntı brnkrc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, ben de iş sebebiyle sık sık Bayramiç'e geliyorum. Çan Bayramiç arası dağ yolundan uzak durun, Amarok zor gidiyor
    Çok sevdiğim bir yol orası. 1000RR varken çanakkale'ye giderken bayramiç-ezine üzerinden gitmek favorilerim arasındaydı
    Ducati 1198SP _ RedLove

Motosikleti
    Honda CBF 600
    Benim dediğim yol o değil sanırım. Karaköy'den falan geçiyorsun, bol virajlı, dar, çoğunlukla asfaltsız

Motosikleti
    Alıntı egem1194 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN KARDEŞİM
    Allah razı olsun teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:19 ----------

Alıntı brnkrc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim. Çan bayramiç arası yolunu sadece kocakır orman deposuna bakmak için giderim iş için onu bile çandan etili bayramiç ordan geçerim diğer yani terzialan tarafından asla gitmem cunku nevrim donuyor heleki motorla asla :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:20 ----------

Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin, bende çan'danım ama çanakkale'de oturuyorum. Çan'a gelip gidiyorum. Yolda kırmızı gürültülü birşey görürsen durdur, tanışalım.

Çok sevdiğim bir yol orası. 1000RR varken çanakkale'ye giderken bayramiç-ezine üzerinden gitmek favorilerim arasındaydı
    çok teşekkür ederim. eğerki gorebılırsem senı durdurmaya calısırım :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:21 ----------

Arkadaşlar tekrardan merhaba. Bugun R25 ımı aldım hayırlısıyla haftayada almaya gidicem. Lastik değişimi takozlar ve diğer isteklerim için bekletiyorum. Aldığımda güzel bir fotosunu paylaşırım inşallah

Motosikleti
    Tanışma konuma foto atmadığımı farkettim. Allah herkese gönlündekini versin inşallah

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)