Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

(YENİ ÜYE) SİTE YARDIM

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Drift 150
    Herkese Selamun Aleyküm ben yeni üye Samsunluyum Site hakkında bilgi alabilir miyim biraz ?
    Sitede önemli olan şeyleri veya bir sorum olduğundan nerden konu açıcam bilgisi olan yardım edebilir mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Merhaba kardeşim hoşgeldin umarım üyeliğin daimi olur, öncelikle şunu unutma site de konu açmadan önce mutlaka "arama" butonundan öğrenmek istediğin konuyu arat eğer bulursan yazılan cevapları oku cevaplar seni tatmin etmezse aynı konu altına sorunu sor ve cevabını oradan bekle çünkü cevap yazılan her konu ana sayfaya düşüyor ve herkez oradan takip edebiliyor şu an olduğu gibi mutlaka bir cevap yazan olacaktır, şayet aradığın konuyu bulamaz ve yeni konu açmak istersen "forum" seçeneğine tıkla oradan soruna uygun mesela "moto sohbet" gibi sınıfını seç sağ taraftaki "seçenekler" sekmesinden "yeni konu aç" butonunu tıklarsan yeni konu açabilirsin, tekrardan hoşgeldin...

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    aleyküm selam hacı, hoşgeldin.

konu açma hakkında şöyle özet geçeyim; forumda çeşitli bölümler var ve açacağın konu hangi bölüm ile alakalı ise orada konu açmalısın. mesela motorunla alakalı ve günlük hayatından bir şey paylaşacaksın ve konuyu nereye açıcam diye düşünüyorsun? cevabı basit; "konu dışı" bölümü yada "moto sohbet" bölümü olabilir.

motor ile ilgili bir video paylaşacaksın ve adresin belli; "moto sohbet" yada "multimedya" bölümündeki "motosikletle ilgili tüm videolar" bölümü olabilir.

aslında bazı konular bir kaç bölümü kapsadığı için seçenek sana kalmış. genelde "moto sohbet" bölümü rağbet gördüğü için millet oraya motoruyla ilgili sorunuda yazıyor, sohbet konusuda açıyor, çorba orası

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler