Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba Bursa'da motosiklet çalışmak için boş alan

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamun aleyküm, öncelikle hem kendimi tanıtayım sonrasında üstadlardan bir yardım rica edeyim

Adım Soner 20 yaşındayım. Bursalıyım, Bursa'da Uludağ Üniversitesinde Bilgisayar Programcılığı okuyorum. Haziranın ortasında Finallerle çakışmayacak şekilde ehliyet sınavına gireceğim fakat şöyle bir sorunum var ehliyete yazıldım ders verilmiyor, bildiğiniz verilmiyor. İstenildiği taktirde gelin deniyor ve oranın sahibi şu motoru alıcaksın diyerek sözünü bitiriyor. Eğitim kısmı NEDENSE bana ait, bu esnada mahalle aralarında çalışıyorum ve epey riskli ne duba ne 8 hiç bir şey yok. Ekipman deseniz zaten yok. Para da yatırdım değiştirme gibi bir lüksüm maalesef yok.

Çalışabileceğim boş alan gerekiyor bana, Nilüfer ilçesindeyim. Bildiğiniz bir yer var ise yardımcı olursanız çok minnettar kalırım. Hayırlı geceler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Funkyman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam. Podyumpark'ın karşısında Tofaş Spor Salonu'nun önünde geniş bir alan var. Cuma ve hafta sonları hariç (malum park yeri oluyor orası) oradaki geniş alanda çalışabilirsin ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)