Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhabalar!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Derbi gpr
    Merhaba abilerim kardeşlerim ben Berk 25 yaşındayım 6 senedir Polonya'nın Varşova şehrinde yaşıyorum. Ne kadar araba meraklısı da olsam bu yaz kendime verdiğim sözü tutup arabayı garaja kapatıp yazın gelişi ile 2 ay önceden Yamaha Derbi Gpr 2T 125cc aldım. Malum burada Türkiye'de ki gibi B2 ehliyet ile Motor kullanma sınırı 50cc değil. Ne kadar motor tutkum olsada 125 lik dahi olsa her zaman göze güzel geleni seçerim Aldığım motordan tatmin olamadan gereğinden fazla sorun yaşadım biraz maliyetli bir motor oldu ama ne olursa olsun motorun üzerine binip gezmeye başladığımda her şeyi unutuyorum Şimdiden hızlı bir başlangıçla ne yazık ki aptal bir sürücü nedeni ile bir kazaya karıştım daha doğrusu bir araç dikkatsizliği sonucu ışıklarda beklerken arkadan bana çarptı. Şimdilik 125cc kullanmaktayım malum burada mart ayı olmasına rağmen Cuma gününe kadar kar yağıyordu. Yazlar maksimum 2 ay olduğu ve geri kalan 10 ay soğuk veya herhangi bir başka etken olmasından dolayı burada motor kullanılması çokda kolay değil fakat trafik açısından çok iyi. Her zaman işe gitmek için trafiğe kalmamak için 45 dakika erkenden basa basa araba ile işe gidiyordum. Kullandığım araç BMW 3.20D ama motorla sadece işten 15 dakika önce evden çıkmam mümkün oldu Eminimki sizden öğreneceğim ve öğrenmek istediğim çok şey var şimdiden hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    merhaba hoşgeldin polski dostum.
    benzin fiyatları nasıl orada

Motosikleti
    Yamaha Derbi gpr
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba hoşgeldin polski dostum.
    benzin fiyatları nasıl orada
    Türkiye'den farklı değil. 4.65TL litre fiyatı maşallah bizim makinede su gibi içiyor Ama arabadan sonra hiç hissettirmiyor araba 11-12 Litre içiyo motor maksimum 5 Litre

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)