Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhabalar biraz tanışma biraz öneri

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar 2 sene önce bir üyeliğim vardı fakat aktif olamadım ve şifresi ve mailine ulaşamadım yeni bir üyelik ve güzel sohbetler için aranıza girmeye karar verdim. hem biraz tanışma hemde biraz önerilerinize ihtiyacım var.

yaşım 23 istanbulda yaşıyorum. çocukluğumdan beri hep scooter tarzı kullandım. 15 bin km kadar kullandığım yamaha mt125imide geçen sene sattım.

---- hata olduğunu çok iyi biliyorum ama hep motor ehliyetsiz kullandım ----

motor bir tutku siz daha iyi bilirsiniz, şimdide ehliyet almaya ve mt 07 almaya niyetlenmiştimki. a2 ehliyetiyle alakalı bi takım kısıtlamalar varmış. mt 07 çok güçlü bir motor biliyorum ama çok soğukanlı ve gaza gelmeyen bir tipimdir.

çok uzatmadan.

- a2 ehliyetiyle mt 07 kullanırsam yakalanırsam cezası nedir?

- a2 ehliyetiyle kullanabileceğim motor öneriniz nedir? r25 düşünüyorum bir yandan - cbr 500 nasıl pek bi fikrim yok. ( kardeş nakedmi-ss mi karar ver .

iki tarzda hoşuma gidiyor mt 07 hayalim, bu konuda görüşlerinizi fikirlerinizi öğrenirsem çok yardımcı olursunuz. Bazı konulardaki bilgisizliğimden dolayı kusura bakmayın.

iyi forumlar, iyi geceler dilerim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    a2 ehliyet ve mt07 ile yakalanirsan hic ehliyetin yokmus gibi 1630kusur lira ceza yersin. maalesef 2 sene ehliyet yukseltmeyi bekleyeceksin genc arkadasim.
    cbr500 guzel motosiklettir fakat ikinci el satarken sikinti yasayabilirsin.
    Nakedcisin sanirim.
    35kwyi gecmeyen nakedlara internetten az buz goz gezdirebilirsin. İyi geceler

korkmazunal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150
    1 sene daha ehliyet alma 24 yaşında A sınıfı al. Bu zamana kadar ehliyet yokmuş zaten 1 senedir de motorsuzmuşsun. 1 sene daha bekle direkt A al

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)