Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tecrübeli abilerimden yardım gözünüzü seveyim

Motovento
    REKLAM ALANI

Cümleten selamun aleyküm.yaşım 22 istanbuldayım bajaj pulsar 150 ns ile honda cbr 125 arasında kaldım.bi yandan forumda okudugum pulsar hakkında bi kere çok sorunlar olduğunu gözlemledim ama genede araştırmaya devam ediyorum honda cbra gelince de ömürlük kullananlarda var motoru perte çıkaranda güvenemyioruö bide acemiyim bu motor işinde adamlar bizi katakülleye getirir diyede endişem var uyku girmiyo artık gözğme hangi motoru alıcam diye.bütçeme gelirsek 5000 ile 6000 bin arası pulsarın sıkıntıları var bi yandan ama hondanında sağlam motoru var beni baya bi idare edicek çok kararsızım çok.hondalar çok pahalı bi yandan öprenciyimbu ğlkedw yaşamakta zor günümüz şartlarında ne bilim önerenileceginiz yakınınzda çevrenizde bu fiytlarda bi yardımcı olunda kurtiliyim artık şu dertten bea

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Bana kalırsa pulsar al.Neden?Çünkü zaten o paraya yeni kasa 2012 üstü bi cbr almak istesen ki 2. El yüksek ihtimal en canı çıkmış motorlara denk geleceksin.Haliyle ömürlük binme umuduyla aldığın makine arzası osu busuyla seni kendinde soğutacak.Bajaj sorunlu falan ama en azından ufak tefek olan sorunları çözdürürsün.

Ama hocam bakıyorum çoğu kişi şikayetçi yok aküsü sorun yok ayak marlıyla bile çalışmıyo hondalara bakıyorum 20 30 bin kmlere kadar canavar pulsarda ise adam 400 500 km de istan ediyo haklı olarak hepsi öyle demiyorum ama onuduklarıma göre çoğu kronik sorun olarak nitelendirilıyor.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Bak dostum söylediğine göre elindeki para 8-9 bin değil.Elindeki paraya hakikaten temiz bir cbr bulabileceğine inanıyorsan bencede honda al tabi.Ama aksi taktirde akü sorununu mumla aratacak sıkıntılar baş gösterir.Öğrenci adamsın hem vaktini hemde cebindeki parayı boşa harcarsın.Arkadaşların gezip dolaşırken senin zamanın sanayi sokaklarında geçer.Şuradan depoyu doldurayım gezeyim yada günlük hayatındaki bir harcamayı yapayım derken paranın sanayideki bir ustaya ait olduğu ona verileceği gelir aklına.Kısaca sorunla sıkıntıyla geçer.Belkide tam tersi olur şanslıysan.Umarım hangisi senin için daha iyi olacaksa onu alırsın.Alınca fotoğraflarını at buraya.

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    O bütçe için pulsar daha güvenli bir seçim olacaktır.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pulsarın bu kadar çok kronik sorunu vardı da nasıl bu kadar çok sattı acaba ? cbf,xmax,pulsar dışında motor görmüyorum yolda

Hocam 6300 tl ye 2012 model 26 binde buldum honda bitane.5500 e de pulsar 2016 3.600 kmde buldum artık birine karar verip alıcam halen kararsızım

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Değiştirme niyetin yoksa japona yönelmeli.
    Kısa süre için kulşanmayı planlıyorsan bütçen az olduğu için sorunlarıyla bajajı kabul etmek kabul edilebilir olur. Bütçe olsa yine japon.

Ucuz etin yahnisinin bayat olması, ucuz mal alacak kadar zengin olmamak gibi sözler boş yere aöylenmemiştir
    Az silindir, çok iş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler