Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkeze Merhaba, Yardım lazım :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkeze merhabalar ben Onur
    Küçük yaşlardan itibaren araba tutkunuyum, kredi çekip araba almayı kafaya koymuştum. Herşey yolunda derken yüklü miktarda trafik cezası yedim (babamın arabasıyla) araba almam baya fazla zorlaştı. 2-3 ay oldu cezayı alalı halen ödemeye çalışıyorum. Nette surf yaparken bir motor dikkatimi çekti HYOSUNG gt 250 r. motor ehliyetine yazılmayı düşündüm sonra kredi çeker bu motoru alırım dedim ama, tek bir apartmanda yaşıyorum site değil. Eğer motoru alırsam nereye koyarım. Benim düşündüğümü düşünen var mı acaba :D kartal soğanlıkta yaşıyorum biraz ıssız bir yer bi kilit ile işin içinden çıkarbilirmiyim. akıl hocasına ihtiyacım olduğu için bu konuyu açıyorum. :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Herkeze merhabalar ben Onur
    Küçük yaşlardan itibaren araba tutkunuyum,
    Kardeşim, şu cümle yanlış yerde, yanlış yolda olduğunu görmeye yeterli.

Lafı dolandirmaya gerek yok; ölürsün.
    Araba tutkunuyken maddi imkansızlıktan motor alıp ölen gördün mü ? Diye sorarsan.
    Evet gördüm, hatta tabutun altındaki adamlardan biriydim.
    İçimden bağıra bağıra sakin motor alma demek geliyor, neden bilmiyorum.

Saygılar.
    pea bunu beğendi.

Anladım hocam :D hızı pek sevmem. Ama gösterişe hayır diyemem :D

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    MrMud'un dediğine kadar katılıyorum. Bence de motosiklet almamalısın.
    Hız ile alakalı bir olay değil. Scooter ile de 50 - 60 ile giderken ölebilirsin.
    Hyo'nun parasına sana güzel bi broadway yapalım, yere yakın sekeleyen cinsten, çelik jant
    2.seçenek doğan görünümlü şahin bol ışıklı cistak cistak ses sistemi olan... koltukları en geriye yatırırsın, ayıkıyon mu ?
    Veya bi tane f veya ex kasa civic, kamber kiti bi de varex. vututu tu
    MrMud bunu beğendi.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MrMud'un dediğine kadar katılıyorum. Bence de motosiklet almamalısın.
    Hız ile alakalı bir olay değil. Scooter ile de 50 - 60 ile giderken ölebilirsin.
    Hyo'nun parasına sana güzel bi broadway yapalım, yere yakın sekeleyen cinsten, çelik jant
    2.seçenek doğan görünümlü şahin bol ışıklı cistak cistak ses sistemi olan... koltukları en geriye yatırırsın, ayıkıyon mu ?
    Veya bi tane f veya ex kasa civic, kamber kiti bi de varex. vututu tu
    Hocam inan apaci değilim :D ben temiz bi 1.4 corsa istiyordum. Şanslı biri olduğum için 10-12 liralık araba 16-17 liraya çıktı :D

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Alıntı princeoyko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam inan apaci değilim :D ben temiz bi 1.4 corsa istiyordum. Şanslı biri olduğum için 10-12 liralık araba 16-17 liraya çıktı :D
    10-12 liraya güzel bi Mercedes w115 veya w123 almanı tavsiye ederim. Emin ol hyo'dan daha çok gözler üzerinde olur. Tadından da yenmez
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)