Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkeze Merhaba

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle Herkeze Meraba arkadaşlar ben yıllardır motor aşkıyla yanıp tutusan bi çok motor kullanmış ama ilkdefa kendi şahsıma bir motorum oldu madi durumdan dolayı mondial 150 mash motor aldım cevremdeki bütün arkadaşlarım motor sahibi insanlar motorları kuba superlight250 cbr125 gibi çeşitki motorları var benden yaşça küçük kardeşlerim yaşça büyük abilerim motoruma biraz degişlik yapıp fark katmak daha tatlı durmasını istiyorum motoruma far rengi görünüş modifiye gibi tqatlı durup dikkat çekmesi için ne gibi degişiklikler yapabilirim yorumlarınızla harekete gececegim şimdiden herpinize teşekürler iyi forumlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Iyi niyetimle yaziyorum herkese olması lazım konunun basligi

Selektorlere, arka stoplara cakarli ledli bisiler yapabilirsin

ufakk yanlışlıktan dolayı özürlerimi sunuyorum hatırlatma için çok teşekürler bu çakar mevzusundan polisler yüzünden sıkıntı yerim diye korkuyorum

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Öncelikle aramıza hoşgeldiniz.
    Herke'S'in olduğu bir forumdan yararlanman ve yararlı olman dileği ile.
    Farklı bir motor görünüşü olarak renkli çıkartmalar ile motorunu doldurabilirsin,hava filtresini de olabilir. Tatlı oluyor. ben beğeniyorum. komple depo gibi. veya da seleyi retro tarzı kaplatabilirsin. Malzeme scooter olduğu için yapılabilecekler kısıtlı. Ama görüşünü kısıtlayacak hareketler yapma lütfen.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

cevap için çok teşekürler bi kaç araştırma sonucu elcik ve ayna modelleri gördüm yalnız bu motor aynbaları her motora fark etmeden uyuyormu

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Alıntı black34. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevap için çok teşekürler bi kaç araştırma sonucu elcik ve ayna modelleri gördüm yalnız bu motor aynbaları her motora fark etmeden uyuyormu
    istedikten sonra kaynak vb bi şekilde Tır aynası bile uydurursun. beyaz xenon tercih etmemeni tavsiye ediyorum eğer önündeki araç sürücülerinden laf yemek istemiyorsan. Film çektirebilirsin ön farına. Sarı mesela. Jantları sök boya. Keyfin neyi istiyosa malzemenin karşısına geç, gözünce canlandır.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)