Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

naber ekip? (gözlüğü hafif indirerek) hahahaa! ben geldim.

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar. Durun kızmayın.

Ben H.A. Akhisarlıyım. Acayip bir cbf 150 kullanıcısıyım. 90' lıyım.
    Başlık mı, ya onu sormayın hiç. tanımadığım bir ortama hep böyle bir giriş yapmak istemişimdir. önce kendimden nefret ettiren bir özgüven püskürtmek ve ardısıra tek tek, aheste aheste parçalayabileceğim kütük gibi önyargılar oluşturmak.
    ikinci kısmı beceremem korkusuyla ilk kısım hep istemekle kaldı yavrucağız.

Neyse konuyu dağıtmıyayım ben bence.
    İsterseniz kendimden inceden bahsedeyim,
    şimdi ne diyeceğimi de bilmiyorum ya hadi bakalım;

küçükkendendir motosiklet arzusu var aslında içimde belki çoğunuz benim gibidir,
    bilenler bilir Akhisar' da (-18) zalımlar motoskletle, mobiletle, gerektiğinde şarjlıyla bile o güzide memleketin muhtelif yerlerinde hunharca bale yapıyorlar. Tüm arkadaşlarım, hatta benden 7 yaş küçük kardeşim dahil motosikletle uğraşıyordu o yıllarda.

"İki teker var da iki motor neden olmasın" deyip mobilete çift motorlar takmaya çalışanlar mı dersin,
    kendisi saçın taramaz elini yıkamaz hatta banyo bile etmezken, motosikletine boyalar, cilalar, bilmem bişeyler süsleyen mi dersin. öle bir ortamda öğretmen olma yolunda kavrulduk gittik işte gözüm. bebeklikten tanıdığım arkadaşlarım vardı benim, ulan herifler deftere, kaleme tenezül etmezdi okulda (hala da etmez o ayrı), ama o mobiletlerde envai çeşit aforizma. yürek dayanmıyordu arkadaşlar inanın. Nerden baksan tutarsızlık nerden baksan ahmakça.

efendim, ben veletken velesbit (bisiklet) bile alamamışken annemin küçük oğlunun Falcon100lük küba tarzı motoru oldu. ulan işe bak diyordum bu ne yaman çelişkiydi anne! Durumu içerlemedim desem yalan olur ama abi yüreği diye bişey var mı bilmem hiç kıskanmadım keratayı.
    Neyse ben de isterdim olsun ama okuldu dersaneydi kpssydi askerlikti zarttı zurttu derken iliğim damağım kurudu yıllarrrca olmadı, olamadı.
    nasıl bir biriktirmekse artık düğünüme 1 ay kala zart diye kredi çekip çat diye aldım cbf 150 yi, temmuz 2016 da.
    etraf şokkkk.
    kardeşim pert.
    babam felç.
    hatun koma.
    annem isyan
    ben yan yatmışım üzüm yiyorum roma imparatoru gibi.

Ama o hengameyi fazla hissettirmedim onlara. zira ben o gün evden çıkarken " r25 almaya" diye çekip çıkmıştım kapıyı.
    peşimdeydi kardeşim, biliyordu: o motoru alırsam bayiden, o gün eve getiremeden selamı getirirlerdi camiden.

gerçekten yeterli bir sürücü değildim, hala da değilim gerçi.
    velhasıl kelam, sadece sürüyorum şimdilik arkadaşlar, bazen de siliyorum tabiii, hakkımı yemeyeyim şimdi dimi.

motosikletimi akhisardan aldım, daha önce de söyledim temmuz 2016 sıfır km. şu an şubattayız ve 3 binde. bir kere bakım yaptırdım ve yag değiştirdi falan. akhısarda ilgileniyorlardı ama isanbulda randevu mandevu diyorlar, arkadaş ben hastaneye gitmeye üşeniyorum da nane limonla geçiştiriyorum MHRS sistemi yüzünden. bunlar ne dıyor ya.

Neyse detayları soru cevapla çözeriz sonralarıı arkadaşlar,
    sözün özü: motoruma biniyorum, hiçbirşey bilmiyorum, günümü gün ediyor hepinizi seviyorm.
    tanıştık barıştık di mi şimdi
    sürç ü lisan ettiysek affola.

sayglarımla.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Hoşgeldiniz hocam,şeref verdiniz.
    Siz bu işi biliyorsunuz.

Yakından tanıdığım Akhisarlı diğer arkadaşlarım gibi siz de biraz deli dolu gibisiniz.
    Hoş geldiniz, tatlı dil ve eğlenceli görüntünüzle şeref verdiniz.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    kalemin guvvatlıymış delüğanlı, hoşgelmişsin.

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    ula tam 90 lı bi bebe gelmiş diyeceğdim ki gözüm usulca sağ alt köşeye takıldı, 03.02.2017-1990 27 yapıyormuş ya... 27 yaşına gelmiş adamın bebeliği mebeliği kalmamıştır. neyse hemşerimsin çok bir şey demiyorum, takıl eğlen. bizim köyden de geçersen şayet el edersin.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)