Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba Arkadaşlar, yeni başlıyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Adım Fatih. 33 yaşındayım, Malatya'da ikamet ediyorum. Kısmet olursa 1-2 ay içerisinde ehliyetimi, ekipmanımı ve motorumu alıp yıllardır içimde ukte olan motor tutkumu hayata geçirmeyi planlıyorum. Bu forumun bana çok şey katacağını umuyorum. Tavsiyelerinize açığım, tekerinize taş değmesin arkadaşlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    <ÖzgürYanık> - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Chetak 12v Electronic(1991)
    Hayırlı olsun ,bu sitede hayal edebileceğinden fazlası var ve bence tecrübeye her zaman kulak asmalısın . Ben şahsen burada ki Büyük ve küçük tüm kardeşlerimizden çok şeyler öğreniyorum. Takipte kal ve soru sor çekinme en basit birşey bile olsa uygun başlığın altında sor bütün cevapları bulabilirsin burada . ve özellikle ekipmanların önemini tecrübe etmeye kalkma sabırlı ve temkinli olduktan sonra Motosikletten büyük bi zevk hiç bir motorlu yada motorsuz taşıttan alamayacağını iddia ederim ,tekrar gönlünce olsun herşey

Merhaba hoşgeldiniz

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Adaşım hosgeldin. Ben de Sivas'tayim ve 34 yaşındayım. İki yıldır motosiklet kullanıcısıyım. Hakikaten buranın çok faydasını gördüm. Gezi yazılarında az sabahlamadım. Aradığın herşeyi bulabilirisn burada. Arkadaşın dediği gibi en önemlisi güvenlik. Gerisi her türlü hallolur. Tekerin düz bassın...

Motosikleti
    Yamaha D'eligt
    Hosgeldin. Hayırlı olsun. Ben de 33 yaşındayım ben de bir iki aya başlıyorum. Bu siteyi uzun süredir takip ediyorum. Çok faydasını gördüm. Tüm site sakinlerine teşekkür ediyorum.

Motosikleti
    honda pcx 125-ktm duke 200 - honda cbr 500 r
    Merhaba bende 37 yaşındayım 6aydır bu forumu okuyorum çok faydalı bilgiler var takibe devam

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Hoşgeldin abicim, ehliyet-ekipman-motor diye sıralaman çok iyi, yaşın verdiği bilinç olsa gerek
    Kazasız belasız, düşmeli kalkmalı ama hep ayakta kalmalı, bol "Enduro"lu sürüşler dilerim.

Motosikleti
    HONDA-CBR125R-KAWASAKİ NİNJA250R
    s.a. abi aramıza hoşgeldin21 yaşındayım 6 yıllık tecrübemle honda cbr125r kullanıcısıyım başlangıç olarak tavsiye ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)