Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

37 Yaşında İlk Kez Motor Kullanan Üye

Motovento
    REKLAM ALANI
    Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    En iyisini yapmışsınız. Ben mt kullanıyorum ama kenarda pcx duruyor. Hem pratik hemde kullanışlı bir motor. Trafiği arabadan görmekle motordan görmek arasında ki farkı pcx ile yaşınızın da vermiş olduğu olgunlukla hızlı ve rahat bir şekilde atlatırsınız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    silivride toplanalım çaylar ve simit benden bende çorludan gelirim tabi karlar eriyince

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Merhaba. Güzel bir başlık olmuş. Bende 33 yaşındayım bisiklet ve otomobil tecrübem var fakat hiç motosiklet kullanmadım. Malatya'da ikamet ediyorum. İyi eğitim verdiğini öğrendiğim bir kurs Malatya'da bulamadım ama Elazığ'da varmış. Oraya kaydolup, A sınıfı ehliyet almayı daha sonra kask, mont vs ekipmanı da tamamlayıp 125-200 cc bandında bir motor (honda cbr 125 veya ktm duke 200) alarak başlamayı planlıyorum. Bu yaştan sonra olur mu diye aklıma takılıyordu bu başlığı ve yorumları okuyunca rahatladım biraz. Her türlü tavsiyelerinize açığım arkadaşlar.

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    Yaş 71 16 yaşından beri motorcuyum, her çeşit motor kullandım (scooter+ Vitesli) geçen yaz 4000 km Yunanistan Balkanlar gezisi, 2015 te 3500 km yarı Türkiye gezisi, bunların dışinda yakın çevre gezileri, Balkanlar gezisi (Regal Raptor 150 2014 model) diğerleri Mondial HS 150cc 2006 model+ Mondial ZNX 2015+ Mondial Loyal 100cc 1984 te Honda CBN 250cc Kıbrıs gezisi, 1966 yılı NSU 500 cc Viyana,Stokholm gezisi ve halada soğuk ve yağmur hariç 12 ay keyfe göre ufak geziler,bu yaz ya Yunana adaları veya Bulgaristan, Romanya, Sırbistan, Adriyatik, Arnavutluk Yunanistan Türkiye gibi gezi planlarım var varda bu döviz kurlarıyla biraz ürkütmüyor desem yalan olmaz , malum emekli maaşı olunca zor gibi geliyor en ucuzu gene Marmaristen feribotla Rodos ve girit malum minareyeyi kaybetmemek gerekiyor, hayırlısı neyse o our inşallah herkesin tekeri düz bassın.
    ardem80 ve espresso bunu beğendiler.

Alıntı atilas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    44 yaşında motora başlayan üyeden selamlar
    stevejones bunu beğendi.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı navarin11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaş 71 16 yaşından beri motorcuyum, her çeşit motor kullandım (scooter+ Vitesli) geçen yaz 4000 km Yunanistan Balkanlar gezisi, 2015 te 3500 km yarı Türkiye gezisi, bunların dışinda yakın çevre gezileri, Balkanlar gezisi (Regal Raptor 150 2014 model) diğerleri Mondial HS 150cc 2006 model+ Mondial ZNX 2015+ Mondial Loyal 100cc 1984 te Honda CBN 250cc Kıbrıs gezisi, 1966 yılı NSU 500 cc Viyana,Stokholm gezisi ve halada soğuk ve yağmur hariç 12 ay keyfe göre ufak geziler,bu yaz ya Yunana adaları veya Bulgaristan, Romanya, Sırbistan, Adriyatik, Arnavutluk Yunanistan Türkiye gibi gezi planlarım var varda bu döviz kurlarıyla biraz ürkütmüyor desem yalan olmaz , malum emekli maaşı olunca zor gibi geliyor en ucuzu gene Marmaristen feribotla Rodos ve girit malum minareyeyi kaybetmemek gerekiyor, hayırlısı neyse o our inşallah herkesin tekeri düz bassın.
    Hocam, önünüzde saygıyla eğilerek diyorum ki, aynı şehirdeymişiz, bir tanışıp sohbet etmek isterim sizinle.

okanius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 850 Sport
    bende 42 yaşında 600 cc fz6 ile başladım. 20 yıllık trafik tecrübesiyle.
    hiçte pişman olmadım.

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Bu ay yaşım 48 olacak. Hiç motor ve bisiklet kullanmamıştım. Kasım ayında A sınıfı ehliyet için kursa başvurdum. Ehliyeti aldım. 250cc vitesli çıplak bir motor aldım. Havaların düzelmesini bekliyorum kullanmak için.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    40'ından sonra azanı tenere paklar.
    Jemand, espresso, huduni ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    honda pcx 125-ktm duke 200 - honda cbr 500 r
    İnşallah 40 sonrası tenere olur beğendiğim bir motor

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    55 yaşında 1200 GS ile başlamakta vardı

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    40'ından sonra azanı tenere paklar.
    Tenere 700 bekliyorum ben. 660 tipi, tarzı, yüksekliği çok hoşuma gidiyor. Ama fazla arazi. Bana birazcık daha medenî bişi lazım.
    Hayat her zaman sen tüm olanakları yaşayıp tüketmeden önce biter... W. Faulkner

acemi27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de 38 yaşında hero t-Sports ile motora başlayan üye.
    Herkese selam...

Alıntı huduni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tenere 700 bekliyorum ben. 660 tipi, tarzı, yüksekliği çok hoşuma gidiyor. Ama fazla arazi. Bana birazcık daha medenî bişi lazım.
    Boşa beklemeyin abi , aynı düşüncede idim , bende 2016 başından beri bekleye bekleye yosun tuttumdu , çıka çıka concept t7 diye cross seleli hilkat garibesi çıkardılar , honda dominatör belki bir umud , oda gelirmi çikarmi belli değil , ben pess ettim bu sene zaten yok zaten yok..

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Hayırlı olsun, keyifli ve güvenli sürüşler dilerim...

Bende yaş 47 . Motora ilk ne zaman bindim bilmiyorum sanırım birkaç aylıkken annemin kucağında , babamın kullandığı 250 lik Jawa ile başlamış maceram.

Bu başlığı çok sevdim

Sevgilerimle

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:07 ----------

Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aramıza hoşgeldin akranım, geç olsun, güç olmasın. Düşüncelerin güzel, böyle devam et.
    Ben 24 yıl kadardır motosiklet üstündeyim, belki bir çok motosiklet hocasını motor diye sürerim, ama hala bu konuda (eğitim) araştırmayı, okumayı, izlemeyi bırakmadım, insanın her yaşta illaki bilmediği, öğrenmesi gereken şeyler hala var.

Ya bu arada, biz nasıl ihtiyar heyetinden oluyoruz, foruma ilk üye olduğumda da aynısı denmişti, bence motosikletten keyif alınabilecek ün güzel yaştayız.
    Dikkat et ihtiyar etrafta hocalar olabilir
    huduni ve Metehan07-70 bunu beğendiler.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    41'lik mühendis olarak bu ay ehliyet için ilk eğitim, gelecek ay sürüş teknikleri eğitimi, Nisan gibi yollara çıkma planı.
    Makine Duke 390.
    Kadıköy tarafındayım. Elbet kesişir yollarımız.

fatihy1977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki z 250 sl
    Yaş 38 motor Cbf 150.uzun sure motor hayalim oldu tam vazgececekken motorcu bir abime bu yaştan sonra motorcu olmaz benden dedim fircayi yedim meğer oda kendi tabiriyle 40 dan sonradan ažanlardan mis.ve burdayım, pişman değilim.

Herkese selamlar

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, keyifli ve güvenli sürüşler dilerim...

Bende yaş 47 . Motora ilk ne zaman bindim bilmiyorum sanırım birkaç aylıkken annemin kucağında , babamın kullandığı 250 lik Jawa ile başlamış maceram.

Bu başlığı çok sevdim

Sevgilerimle

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:07 ----------

Dikkat et ihtiyar etrafta hocalar olabilir
    Okan hocam sen bizim ihtiyar heyetine toplu bir eğitim ver.

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşa beklemeyin abi , aynı düşüncede idim , bende 2016 başından beri bekleye bekleye yosun tuttumdu , çıka çıka concept t7 diye cross seleli hilkat garibesi çıkardılar , honda dominatör belki bir umud , oda gelirmi çikarmi belli değil , ben pess ettim bu sene zaten yok zaten yok..
    Altımdaki motoru henüz yeni aldım. Hele bi 3-4 sene kullanıp 100 bin kilometreyi bi devireyim, sonra bakarım ne alacağıma. O zamana kadar da konsept modeller gerçek olur zaten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:46 ----------

Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okan hocam sen bizim ihtiyar heyetine toplu bir eğitim ver.
    Öyle bir eğitim için sözü var. Umarım Ankara'da olur eğitim.
    Hayat her zaman sen tüm olanakları yaşayıp tüketmeden önce biter... W. Faulkner

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    ortak bir gecmisimiz varmis sizinle.

ilk okul-orta okul-lise-yüksek egitim esnasinda hep bisiklet kullandim, fakat 2012'ye kadar ne otomobil ne de motosiklet ehliyetim oldu.
    fakat hep aklimda vardi motosiklet..

2012 sonlarinda nihayet arkadasin vesilesi ile A+B yaptim ve 2013'te 690'lik motor ile basladim..

allah hepimize uzun yillar kazasiz belasiz motosiklet kullanmak nasip eder insallah!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)