Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İzmir'den Selamlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    ACK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift 150 MH
    Arkadaşlar herkese merhaba. Öncelikle kendimden kısaca bahsedeyim ben 1994 doğumlu, İzmir'de doğup büyüyen Ege'de Bilgisayar Mühendisliği okuyan bir gencim Geçtiğimiz ay ilk motosikletimi alarak sonunda hayallerime başlangıç yapmış bulunmaktayım. 4-5 senedir araba kullansam da motosikletin yeri her zaman bende ayrıydı. Bu hevesimi uzun bir süredir bisikletle bastırmaya çalışsam da bulduğum ilk fırsatta Mondial'in 150 MH Drift'ini almış bulunuyorum. (Gönül ister ki daha iyilerini alsaydık ama motosikletimi çok seviyorum, şimdilik ufak bir kaç sıkıntısı var onları da halledeceğiz umuyorum ki, 2. el bir japon almayı istesem de babamın baskıları sonucu 0 bir mondial almak durumunda kaldım )
    Malum kar, yağmur derken pek gezememiş olsam da yakın zamanda uzun gezilere çıkabilmeyi umuyorum. Motosikletimi genel olarak artçılı kullanacağım için ilk iş olarak lastiklerini değiştirmeyi düşünüyorum en kısa zamanda. Şuan da 2 kask alabilecek büyükçe bir arka çanta (65cm en) yapımıyla uğraşıyorum. Sonucu beğenirsem onunda yapımını forumda paylaşırım. Aslında uzun süredir forumu takip ediyordum fakat üyelik açmak bugüne kısmetmiş. Tekrardan herkese selamlar, iyi forumlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ACK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift 150 MH
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşbuldum merhabalar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)