Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankaradan Selamlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar,

Çok uzun süredir yorumlar,değerlendirmeler vs. forumun aşinası oldum. Artık karar verip üye olup sizin fikir ve tecrübelerinizden faydalanmak istedim. Eskiden aktif bir forum kullanıcısıydım ama sanırım doğru yere konu açtığımı umuyorum. Aksi olduysa da affola. 29 yaşındayım. 17-18 lı yaşlarımdan içimde biriken heves, heyecan her şeyi hayata geçirmeyi planlıyorum. Öncelikle bir motorum yok. Hiç sürmedim de . İleri derecede araç sürdüm 11-12 yıllık bir tecrübem var. Başlangıç motoru olarak Bajaj 150ns hem fiyat hemde konum olarak bana çok uygun geldi. Motora almadan önce makul fiyatlarda ehliyet ve ondan önce de eğitim almak istemekteyim. Ankara eğitim olarak arama sekmesinden aradığımda süresi genel de hep eski konulara denk geldim. Yenisi varsa da göremedim affınıza sığınarak bilgilerinize ihtiyacım olduğunu belirtmek isterim. Benim için akış öncelikle eğitim sonra ekipman ve motor olacak şekilde planlamayı düşünmekteyim. Özellikle Ankara içi bütün motor kullanıcı arkadaşlarımın bilgi ve birikimlerini dört gözle bekliyor olacağım.

Şimdiden herkese teşekkürlerimi sunarım .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Salvation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ankarada hem ehliyet işini çözebileceğin hem de ciddi bir eğitim alabileceğin çok fazla seçeneğin yok.
    Ben Kaan Tuna ve Murat Turgut'un kurduğu alpha motosiklet akademisini öneririm.
    https://www.facebook.com/AlphaMotosi...emisi/?fref=ts

Teşekkür ederim Salvador.araştırdım biraz ama biraz tuzlu gibi genede araştıracağım arayacağım başka tecrübeli arkadaşlarımı da dinlemek isterim

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı Destiny06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim Salvador.araştırdım biraz ama biraz tuzlu gibi genede araştıracağım arayacağım başka tecrübeli arkadaşlarımı da dinlemek isterim
    Normalde foruma pek yazma taraftarı değilim öncelikle hosgeldin eğer motosiklete başlıyacaksan öncelikle her şeyin, özellikle motor hayatında bütün teknik ve eğitimleri öğreneceğin temel egiitiminde ucuza kaçma , ben anlamıyorum kimse hayatın neden pahalandığını sorgulamıyorda her seyin ucuzuna kacıyor bu ülkede ,o arkadaşın dediğide olur çok iyi insanlardır bunun gibi 1 2 yer daha vardı sanırsam onlarda olur, tavsiyem adam akıllı temel eğitimini alıp bu işe doğru düzgün başla derim ...ucuz nedir, neye göre, kime göre ucuz,hiç bir zaman kalite ucuza alınmaz yemekte dahil!!! kalıtesız bir egitim alıp yarım yamalak öğrendiğin şeylere 300 400 tl az para vermek seni çok mutlu edecekse ucuuzunu ara..zaten egitim full ekipman ve motorsiklet bunların hepsi paraya bakar , komple ucuza kacıp cin malı motor, kask, kıyafette, alabilirsin tercih senin ama motorda kaporta olmadığını sakın unutma..tüm bu yapacağın yatırımlar motosiklet dısında, özellikle egitim ve ekipman yatırımları motordan soğumaman ,zevk alman ve uzun yıllar sürmen için gereklidir.Araba ehliyeti veren hiç bir kurum motor eğitimi vermez oralardan ehlıyet alıp eğitimde alırım düşüncesini unut..eğitimi her türlü özel olarak alman gerekicek..
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)