Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkese Merhaba

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    .
    Forumu yeni keşfettim.Herkese merhaba.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Hoşgeldiniz, ne kullanıyorsunuz?

serhat207 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS FORZA 300
    Hoşgeldin motorunu yazaydın iyiydi

Motosikleti
    .
    Ben çaylak motorsikletçiyim.Yıllardır motorsikletlerle ilgili okurum izlerim ama siteyi yeni keşfettim.Henüz motorsiklet almadım.Yeni yılda almayı düşünüyorum.Bajaj pulsar rs200 ve ya hyosung gt250r düşünüyorum..Şu kurtlar vadisi sponsoru Falconu birde yuki ve megelliyi 'araştırıyorum şu aralar ama çok iyi değiller gibi.. Öneriniz varmı?

Motosikleti
    Lifan Traveller 150 - Xmax 250 - NC 750 X DCT
    Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben çaylak motorsikletçiyim.Yıllardır motorsikletlerle ilgili okurum izlerim ama siteyi yeni keşfettim.Henüz motorsiklet almadım.Yeni yılda almayı düşünüyorum.Bajaj pulsar rs200 ve ya hyosung gt250r düşünüyorum..Şu kurtlar vadisi sponsoru Falconu birde yuki ve megelliyi 'araştırıyorum şu aralar ama çok iyi değiller gibi.. Öneriniz varmı?
    Ben şuan Yamaha MT25 ve KTM DUKE 250 ABS arasındayım forumda ikisi arasındaki kıyaslamaları takip ediyorum. Ocak ayı gibi kararı verip almayı planlıyorum.

KIDI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Bir 'kararsız' lık seziyorum. LA olmasın lütfen
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    .
    kararsızım evet.uzun zamandır araştırıyorum düşük cc olucak yeni başlayacağım için o kesin,soğutma sistemini araştırıyorum birde silindir sayıları önemli.birde kilom az kg olarak çok ağır bir motorsiklet seçmicem.Sıfır araştırıyorum nasipse yeni yılda alıcam gibi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba kübra, umarız kısa zamanda sende motorunu alır bizlerle kaynaşırsın. teknik konular hakkında merak ettiklerinide mesaj atarak sorabilirsin
    Kübra006 bunu beğendi.

peruwasa12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Racing mi istiyorsunuz yoksa naked filanda uyar mı ?

[/COLOR]
    Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

falcon 250 yi kesinlikle tavsiye etmem ben 3 ay kullandım sattım. kalitesiz bir motor. hyosung gt 250 r da 1 sene kullandım. henüz yeni motosiklet kullanıcısı isen onuda alma zor bir motor ağır ayrıca. daha küçükten başla.
    http://www.motogezilerim.blogspot.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)