Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bir Garip Şehir Adana'dan Merhaba :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba

Ben Fırat, Adana'dan katılıyorum aranıza. Bir süredir paylaşımlara yavaş yavaş katılım yapmaya ve foruma alışmaya çalışıyorum. Özellikle bugünü bekledim. Çünkü bugün gerçek manada ilk kez motosiklet sürdüğüm gün(Sürebildim denemez pek)

Adana'da öğrenciyim ve çocukluğumdan beri motosiklet hayranıyım. Fakat her zaman korkmuşumdur. Artık yavaş yavaş Bi yerden başlamam gerektiğini düşündüm. Ehliyet kursuna yazıldım ve bugün ilk eğitime çağırdılar. Arora nın 170 cc bir motoru ile o malum ehliyet parkurunu çalıştım. Arada gaz diye ayağımın altındaki pedal olan arka frene bastığım doğrudur Genel olarak eğlenceli geçti. Fakat halen kendimi tam olarak yapabiliyor olarak görmüyorum. Özellikle şu 8 de sağ tarafa bir noktadan sonra dönemiyorum.

Bakalım hayırlısıyla kazasız belasız ilk motorumu aldığım günü de paylaşmak nasip olur umarım.

Biraz uzun oldu ve mobilden yazıyorum. Özür dilerim eğer bir yanlışlık olduysa yazıda.

Hepinize kazasız belasız sürüşler
    adm12 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Merhaba hoş geldiniz alılırsınız kısa zamanda

Hoş buldum Teşekkür ederim

Motosikleti
    Activa 100
    8 donmek icin Altin Elbiseli Adamin gidon kilit donme videosunu izleyebilirsin, ayni zamanda yere bakmadan nereye donmek istiyosan kafani o yone cevirmeni tavsiye edebilirim.
    Sevgiler

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    Hocam gidecegin yere bak bakisi dusurme gazla oynama sabit olsun, kontrayi ver bu kadar.

Hoşgeldin hemşerim

Tavsiyeler için teşekkür ederim. Uygulamayı deneyeceğim ilk fırsatta. Sağolun

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:38 ----------

Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin hemşerim
    Hoş buldum hemşerim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)