Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Uzuuun Bir Aradan Sonra Tekrar Aranızdayım :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    vioLence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL Z ONE 150 BEYAZ
    Merhaba Arkadaşlar uzun bir süredir siteye pek takılamıyordum sadece bazen misafir olarak bakıyordum
    En son hatırlarsanız Konya ya 2 yıllık üniversite ye gitmiştim. Sonra siteye pek giremedim.
    uzun bir süre oldu inşallah hepiniz iyisinizdir sıhhatiniz yerindedir inşallah.
    bu uzun süreçte okulu bitirdim evlendim ellerinizde öper 1 yaşında çocuğum var (allah herkese nasip etsin.)
    Bildiğiniz üzere eskiden bir ARORA motosikletim vardı pek binemiyordum dün sattım ve incelemeler sonucunda 4500 TL'Ye Mondial Z ONE 150 cc
    Siparişi verdim. İnşallah Bunda da ARORA da olduğu gibi sıkıntı çekmem. Bayağı araştırdım komşuda da aynısı var 2014 model çok memnun ve titreşim olmadğını ve çok sağlam olduğunu söyledi. Moturumu 15-20 ağustos arası teslim alacağım geldiği gibi resim çekip siz değerli arkadaşlarla paylaşacağım. Herkese yorumundan dolayı şimdiden teşekkür eder hoş bulduk derim .
    jackonbir ve SAZMAN bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Öncelikle tekrardan hoşgeldiniz Çocuğunuzuda Allah bağışlasın Dediğiniz motor hakkında yorum yapmak isterdim ama pek bir bilgim yok o konuda hayırlı olsun yinede.
    vioLence bunu beğendi.

Motosikleti
    MONDİAL Z ONE 150 BEYAZ
    Alıntı Emron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle tekrardan hoşgeldiniz Çocuğunuzuda Allah bağışlasın Dediğiniz motor hakkında yorum yapmak isterdim ama pek bir bilgim yok o konuda hayırlı olsun yinede.
    Çok teşekkür ederim allah razı olsun bakalım bilen arkadaşlar vardır elbet sağolun
    AMMA VELAKİN, HER ŞEY NASİP

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Tekrar hoşgeldiniz.
    Bebeye de selam :-D
    vioLence bunu beğendi.

MANKU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    uzuuunn bir süre foruma giremedi, çünkü Konya da sabah akşam geziyorduk... (niye hiç haber etmedin)

Bu arada hoş geldiniz.

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    Zone 150 şekil olarak güzel motor , sağlam motordur bakımını iyi yaptığınız sürece başınızı ağrıtmaz. Titreşim var , yok değil 6000rpm den sonra fazlasıyla var. Bir apache kadar değil ama 1 saatlik kullanım sonunda eller uyuşur. Konforlu hız 5. vite 5.500 devir 77km bu hızda toto ağrıyana kadar uyuşma olmadan gidersiniz. Yakıt tüketimi inanılmaz hesaplı 6000 devir altında. 70 liralık benzinle 844km yolu yaptı halada benzini var depoda 3 gündürde geziyorum onla ışık yanmadı. Hız derdiniz olmasın zira daha düşük cc daha ucuz drift bu makineden hızlıdır yinede 120 görür ama siz 100 üstü görmeyin derim ki allah bağışlasın analı babalı büyütsün. Tebrikler hocam

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    hoşgeldin yeniden. )

Motosikleti
    MONDİAL Z ONE 150 BEYAZ
    Alıntı APALA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar hoşgeldiniz.
    Bebeye de selam :-D
    hoş bulduk usta teşekkürler aleyküm selam

Alıntı MANKU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzuuunn bir süre foruma giremedi, çünkü Konya da sabah akşam geziyorduk... (niye hiç haber etmedin)

Bu arada hoş geldiniz.
    kardeşim konya gezilmeyecek yer değil ki konyadan döndükten sonra iş hayatına atıldım ve hiç fırsatım olmuyordu şükür ki biraz rahat bi işe girdim o yüzden eski dostlarıma bi merhaba edeyim dedim

Alıntı SenC_an adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zone 150 şekil olarak güzel motor , sağlam motordur bakımını iyi yaptığınız sürece başınızı ağrıtmaz. Titreşim var , yok değil 6000rpm den sonra fazlasıyla var. Bir apache kadar değil ama 1 saatlik kullanım sonunda eller uyuşur. Konforlu hız 5. vite 5.500 devir 77km bu hızda toto ağrıyana kadar uyuşma olmadan gidersiniz. Yakıt tüketimi inanılmaz hesaplı 6000 devir altında. 70 liralık benzinle 844km yolu yaptı halada benzini var depoda 3 gündürde geziyorum onla ışık yanmadı. Hız derdiniz olmasın zira daha düşük cc daha ucuz drift bu makineden hızlıdır yinede 120 görür ama siz 100 üstü görmeyin derim ki allah bağışlasın analı babalı büyütsün. Tebrikler hocam
    ustam eskisi gibi hız merakım yok ayağımı yerden kessin konforu olsun gösterişli olsun ve az yaksın aradığım şeyler bunlar motoru kesinlikle sıkıştırmam ve bakıma 200 km kala bakım yaparım ben.

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin yeniden. )
    çok teşekkürler hoş bulduk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)