Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhabalar arkadaslar musaitseniz bi 2dakikanizi alirim

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar tekrar arkadaslar araniza yaklasik bi 3 dk once katildim. En fazla 2 ay sonra sahsi olarak ilk motosikletimi aliyorum hayirlisiyla. Fakat ne alacagim? Henuz 18 yasimdayim lakin 600ccye kadar tecrubem var. ama ben yuksek ccli bir sey istemiyorum butcem en fazla 4500 tl. Bana yardimci olabilirseniz cok sevindirirsiniz beni. Satilik motoru olan arkadaslar olur veya oneri veren arkadaslar olur simdiden tesekkurler efenim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    inşallah discoery 150s
    Aramıza hoşgeldin. Forumu biraz okursa buna benzer birçok oonu bulabilir ve cevabını alabilirsin. Ama ehliyet ve ekipman için butcen var mi yazmamaissin. Önemli olan motoru değil ekipmanı almak.

Oncelikle forumdaki ilk cevabimi aldigim icin cok memnunum. Konuya gelince 4000tlnin disinda ayriyetten ekipman butcesi ayirdim kendime. Kask mont ayakkabi eldiven su an pantolon icin para ayirmadim sadece

Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Alıntı Erenko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oncelikle forumdaki ilk cevabimi aldigim icin cok memnunum. Konuya gelince 4000tlnin disinda ayriyetten ekipman butcesi ayirdim kendime. Kask mont ayakkabi eldiven su an pantolon icin para ayirmadim sadece
    kardesim hayirli ugurlu olsun simdiden.. nacizane akil vermek degil sadece tavsiye amacli sana soyleyebilecegim sey ne yaparsan yap ekipmani alirken sanki omur boyu kullanacakmis gbi uzun omurlu ve butcenin yettigince kaliteli bsyler almaya calis..motor kolay hosgeldin tekrarda

Motosikleti
    -
    motor olarak fıyat perfomanr acısında hero glamoura bır bakın derım,5 yıl garantıde ve çinlilerden cok daha saglam olması fıyatına gore guzel avantajlar bence.

Kisa surede boyle mesajlar almayi beklemiyordum acikcasi cok mutlu oldum forum denen sey cok guzelmis ya
    Ben daha cok boyle cruiser chopper ve cafe racer tarzi modellere bakiyorum bmw r26 mesela onun gibi seyler bu konuda tavsiyeleriniz teklifleriniz olursa da seve seve bayila bayila okurum

beycank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 250
    Merhaba dostum aramıza hoş geldin. Diğer arkadaşlarında dediği gibi önceliği kesinlikle ekipmana ayır. İyi bir şey alırsan ortalama 2000-2500 TL ekipmanlar tutar. Herşeyini mutlaka eksiksiz tamamla.(pantolon(veya kevlar kot), çizme, mont, eldiven, kask..) Bahsettiğiniz tarzda uygun fiyata bulabileceğin motor sanırım Superlight. Bir araştırmanı tavsiye ederim. MotoVlogger'dan OwlCrusier bunu kullanıyordu tabi şuan sanırım Harley'i var :D

Bu arada dostum ayakkabı demişsin yukarda. Sana naçizane tavsiyem tam koruma olması için mutlaka çizme al. Bot, ayakkabı vs değil. Çizme olsun

Superlight arastirmalarim arasinda. Aklima gelmisti simdiden param olumca yapicagim modifikasyonlari dusunuyorum cok tesekkur ederim hepinize yardimlariniz icin dedigim gibi siz yazarsaniz ben seve seve bayila bayila okurum

deadqool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt 125 r
    kardeş sen başkasını dinleme kendi içine sineni al hiç pişman olmazsın ayrıca kesinlikle ve kesinlikle motoru almadan önce bi git gör bin sonra de ben bunu istiyorum bunu alcam diye gaza gelirsin zaten :D

Alıntı deadqool adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş sen başkasını dinleme kendi içine sineni al hiç pişman olmazsın ayrıca kesinlikle ve kesinlikle motoru almadan önce bi git gör bin sonra de ben bunu istiyorum bunu alcam diye gaza gelirsin zaten :D
    Valla benim en cok icime sinen sey crosstur ama o paraya ne exc ne crf ne de klx alabilirim o yuzden cin mali min mali bulucaz bi cruiser tarzi bisiler

deadqool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt 125 r
    bende öyle diyodum bak japon buldum gayette iyi cross istiyosan cross al xt 125 bak eski makina ama güzel

Motosikleti
    R25
    Az daha koy ybr al diyen çıkmamış hala ilginç

agrsifedvard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az daha koy ybr al diyen çıkmamış hala ilginç
    Az daha koy yebere al.
    mertology bunu beğendi.

Valla az daha koymakla falan hayatta vakit harcayamam almak istiyorum hemen

Motosikleti
    R25
    Alıntı Erenko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla az daha koymakla falan hayatta vakit harcayamam almak istiyorum hemen
    Çinliye felan bulaşıp alırsan ilerde dersin ulan az daha koyup ybr almadık ybr bize koydu diye

Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinliye felan bulaşıp alırsan ilerde dersin ulan az daha koyup ybr almadık ybr bize koydu diye
    Ya ben 1 2 ay fazla beklesem beklemisken daha cok bekliyim derim sonra zx10a kadar yolum var ama sabirsizim su an

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba

600 cc ye kadar tecrubem var ne demek idrak edemedim.

Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba

600 cc ye kadar tecrubem var ne demek idrak edemedim.
    Tam olarak tecrube demek yanlis anlasibilir. 125-250-300-600 cc motosikletler kullandim ve birtakim tecrubelerim var demek istemistim

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe değildir o, tecrübe olsa duramazdın.

Şaka bir yana, sukuter'de bakabilirsin.

Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tecrübe değildir o, tecrübe olsa duramazdın.

Şaka bir yana, sukuter'de bakabilirsin.
    Fiyat konusunda avantajli fakat vitesli makineleri tercih ederim
    Mitoqondri bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)