Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bugün De Ölmedik | Yeni YouTube Kanalı | Motovlog Kervanı

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba!

YouTube'da motovlog kervanına bende katılmış bulunmaktayım. Bu şeye video kaydetmeyi çok sevdiğim için başladım ve yaşadıklarımı başıma gelenleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Yaşım henüz çok genç bu yüzden tavsiye verecek ya da öneride bulunacak durumda olmadığım için sizlere kısa, bol trafikli (malum İstanbul'dayız), eğlenceli ve özellikle kaliteli yol videoları montajlamak istiyorum. Kanalımı ziyaret edip yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi belirtirseniz çok sevinirim. (Owlcruiser motovlog kanalını örnek alıyorum)

Kanal Linki: https://www.youtube.com/channel/UCji...tf14-DJbHFRXcQ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    hayırlı olsun motoru yeni almışsın
    tavsiye olarak motora soğukta sadece pantolon ve içlik ile binme zamanında bana da böyle dediler hiçbirşey olmaz bana diyordum taa ki soğuktan dolayı tam 3 hafta diz ağrısı çektim bu diz ağrısı gecede rahat uyutmuyor hemen paraya kıyıp hemen dizlik ve mont aldım

Güzel tavsiye :D

Alıntı bursagsli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun motoru yeni almışsın
    tavsiye olarak motora soğukta sadece pantolon ve içlik ile binme zamanında bana da böyle dediler hiçbirşey olmaz bana diyordum taa ki soğuktan dolayı tam 3 hafta diz ağrısı çektim bu diz ağrısı gecede rahat uyutmuyor hemen paraya kıyıp hemen dizlik ve mont aldım
    Tavsiye için teşekkürler Aslında yaklaşık 10 senedir motosiklet kullanıyorum ama İstanbul trafiğinde yeniyim. Nede olsa Rossi'de olsan İstanbul'da acemisindir :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler