Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhabalar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RS 200
    Merhabalarr, henüz bir omotor sahibi değilim ama 3-4 ay içinde almayı planlıyorum tabiki racing düşünüyorum 20bin bütcem var bana fikir verirseniz cok mutlu olurum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrube 0 amac racing almak,motosiklet butcesi 20.000TL,ekipman butcesi 0TL.... Sonuc:Ya sakatlik,Sansliysa ölüm. Saka bi yana,cbr250r ve geri kalan butceye full ekipman+sigorta+yoksa ehliyet vs gibi durumlara ayirmak daha mantikli olacaktir. Bu arada tavsiyem yinede 125cc ile baslamaniz olacaktir. Hosgeldiniz.

Motosikleti
    RS 200
    hahaha:d ehliyetim ve tecrübem var sadece herkes gibi bir yerden profesyonel bir şekilde başlamak. ekipman vs bütcesi ayrı tabiki neden cbr tavsiye ediyorsunuz?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    14.500 e son kalan cbr lerden birini al kalanlada cok saglam ekipman vs. Yap kendine bi sezon bin zatar etmeden satarsin sana yetmezse.

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı oguzyamann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    14.500 e son kalan cbr lerden birini al kalanlada cok saglam ekipman vs. Yap kendine bi sezon bin zatar etmeden satarsin sana yetmezse.
    Alıntı Kokusmusadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahaha:d ehliyetim ve tecrübem var sadece herkes gibi bir yerden profesyonel bir şekilde başlamak. ekipman vs bütcesi ayrı tabiki neden cbr tavsiye ediyorsunuz?
    Yukaridaki arkadasinda dedigi gibi saglam bir ekipman dizmek,deger kaybetmemesi,yakiti,kullanim kolayligi ve bakim maliyetinden dolayi cbr250r tavsiye ettim. Egitim olarakta mumkunse kurumsal firmalara yonelin,orn:gis akademi,honda guvenli surus egitimi ve birde yamahanin vardi onu tam cikaramadim. Bunlara katilmanizi ve motosikleti layigiyla ogrenmenizi tavsiye ederim. Sonucta sureceginiz motosiklet 250cc'ki buda goz ardi edilemeyecek bir rakam.
    Kokusmusadam bunu beğendi.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Baslangic motoru olarak 200 cc ustunde baslamak bence en karlisi 125 likler fikrimce biraz hafif kalior, birazda motora yetenek varsa 250 ile baslamak uygundur... rc 200, 250, cbr 250, r25 bunlar uygun fikrimce bi sezon kullanip bir ust klasmana gecersin oguzun dedigi gibi zarar da girmezsin honda secersen kaza falan da allah korusun yapmazsan.. ama malesef yeni baslayanlarin tahlihsizligidir bi motor yatar genelde.. iyi ekipman iyi korumali kaliteli mont mumkunse fiber kask.. dizlik vs..
    Kokusmusadam bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)