Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba MT Ailesi Ben Geldim

Motovento
    REKLAM ALANI
    beycox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    İlk başta selamın aleyküm MT ailesi ben motora yeni merak saldım ve motorumu alalı 7 ay felan oldu bi abim tavsiyesiyle aranıza katılmak istedim ilk motorum olduğu için 150 scooter aldım yavaş yavaş alışmaktayım zamanla tabi düşünemiyorum ne alırım ne olur ne biter..

HASANCAN YAŞDAĞ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KIDI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Aleyküm selam,
    beycox bunu beğendi.
    'Saygı göster, saygı gör.'

Motosikleti
    HONDA PCX
    Vay arkadaş bu zamana kadar 1 kişi aleyküm selam yazmış koca forumda banada çok öneriyorlardı bu forumu dost arkadaş edinirsin gir diye daha selam sabah vermekten acizler. üzüntülü bir durum.

Selam vermek için girdim ama tavrın çok yanlış kardeşim şu an bile konunun içinde sadece ben varım birde misafir gözüküyor konuya giren olmamış olabilirler gözümüzden kaçmış olabilir forum hızlı akıyor. Bu tavırla dost arkadaş edinemezsin forum ortamında biraz daha yapıcı ol kimseye hangi konuda aciz olduğunu söyleyemezsin. Lafımı yanlış anlama maksadım doğru bildiğimi söylemek

Motosikleti
    HONDA PCX
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam vermek için girdim ama tavrın çok yanlış kardeşim şu an bile konunun içinde sadece ben varım birde misafir gözüküyor konuya giren olmamış olabilirler gözümüzden kaçmış olabilir forum hızlı akıyor. Bu tavırla dost arkadaş edinemezsin forum ortamında biraz daha yapıcı ol kimseye hangi konuda aciz olduğunu söyleyemezsin. Lafımı yanlış anlama maksadım doğru bildiğimi söylemek

Pardon kardeşim aynen biraz ağır olmuş ama üzüldüm yani :D sende hak ver az hizli bir forum doğru 1 kişi yazdığını görünce az sinirlenme söz konusu kusuruma bakma
    HASANCAN YAŞDAĞ

Alıntı beycox adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Pardon kardeşim aynen biraz ağır olmuş ama üzüldüm yani :D sende hak ver az hizli bir forum doğru 1 kişi yazdığını görünce az sinirlenme söz konusu kusuruma bakma
    Hatasını farkeden her daim bizdendir Bana da 1 kişi selam vermişti olur öyle şeyler

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Ben böyle bi giriş bile yapmadım direk balıklama cup diye girdim ahanda yüzüyok
    beycox bunu beğendi.
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    Café Racer
    Hoş geldin.
    beycox bunu beğendi.

Ehemmm ıhımmmm , Selamı Merhaba'yı yere düşürmem evelallah , velakin üj bej ay küsüp girmemiştim , yoksam karşılama baa aiddir.
    beycox bunu beğendi.

SessizGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    hayırlı olsun.. hoşgeldiniz
    beycox bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)