Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Acemi çaylak

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kanuni Tiger
    S.a herkese merhabalar dilerim aranıza yeni katıldım. İlk forum deneyımım kusurum olursa affola. Biraz çabuk oldu ama tavsiyelerinizi beklemek üzere bir kaç sorum olacak. Daha öncesınde 100luk motosıklet kullanıyordum sımdı ehlıyetımıde aldım ve 250cc chopper tıpı bır motor almak ıstıyorum 2.500 3.500 cıvarı butcem var önerılerınız nelerdır şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ve aleyküm selam aramıza hoşgeldin kardeşim 2500 - 3500 civarı bir bütçe ile ikinci el düşünüyorsun sanırım ? Bütçeni biraz daha arttırabilirsen güzel öneriler alabilirsin.

Motosikleti
    Kanuni Tiger
    Evet ikinci el düşünüyorum Oğuzhan hocam ben öğrenciyim cebimi yakmayacak uygun bütçeli bi chopper dusunuyorum su an araştırmalarıma göre bır kaç marka bulabıldım sizin öneriniz hang,si olur ? Skyho-250, Kanuni-Caracal200 ,Tiger veya Seyhan 250 birde mondial mct250 şimdiden teşekkürler.

Bak sana bi önerim http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/ bu sayfayı iyice bir incele. Her marka ve modelin kullanıcı forumunu oku. Kronik sorunlarını , artılarını eksilerini oku. Ona göre kararını sen ver. Ama acele etme iyi araştır. Acele ettiğin zaman daima zarar edersin.
    Cavalry bunu beğendi.

Motosikleti
    Kanuni Tiger
    Alıntı oguzhan6161 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak sana bi önerim http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/ bu sayfayı iyice bir incele. Her marka ve modelin kullanıcı forumunu oku. Kronik sorunlarını , artılarını eksilerini oku. Ona göre kararını sen ver. Ama acele etme iyi araştır. Acele ettiğin zaman daima zarar edersin.
    Teşekkürler hocam
    oguzhan6161 bunu beğendi.

Alıntı Pukeleka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler hocam
    Rica ederim ne demek

Motosikleti
    Kanuni Tiger
    Bu arada konudada belirttiğim üzere acemiliğime verin Ben istanbulda yaşıyorum aslen Bingöllüyüm ama şu anda Erzincanda Beden eğitimi öğretmenliği okuyorum yaşım 24. Daha öncesine kadar 100 lük motor kullanıyordum şimdi 250cc bir chopper tipi motosikletle yoluma devam etmek istiyorum burdada hem kendimi geliştirmek hem yardım alabilmek olabılırse yardımcı olabılmek ve bır çevre edinmek için üye oldum umarım başarılı olurum herkesi sevgi saygıyla selamlıyorum.

Estağfirullah acemilikten hepimiz geçtik. Kısa sürede foruma ayak uydurursun

Motosikleti
    Kanuni Tiger
    Alıntı oguzhan6161 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Estağfirullah acemilikten hepimiz geçtik. Kısa sürede foruma ayak uydurursun
    Umarım öyle olacak

uzaaklardann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beverley 250 s + Honda Rebel Bobber + BMW R1200R
    Bence bir süre daha para biriktir ve daha sonra daha iyi bir bütçeyle motosiklet bakın. Zira şu anda zaten öğrenciysen, hemde Erzincan'da (malum motosiklet için Türkiye'nin en uygun şehri sayılmaz) o karda soğukta kısıtlı bir sürede binebileceksin demektir. Kısıtlı bir zaman aralığında binebileceğin bir motosiklete para varmaya değmez. Yinede sen bilirsin
    A.Türker, Cavalry ve Pukeleka bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kanuni Tiger
    Alıntı uzaaklardann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence bir süre daha para biriktir ve daha sonra daha iyi bir bütçeyle motosiklet bakın. Zira şu anda zaten öğrenciysen, hemde Erzincan'da (malum motosiklet için Türkiye'nin en uygun şehri sayılmaz) o karda soğukta kısıtlı bir sürede binebileceksin demektir. Kısıtlı bir zaman aralığında binebileceğin bir motosiklete para varmaya değmez. Yinede sen bilirsin
    Pekı hocam bende ıstedıgım tarz bır motosıklet bulana kadar sabırla bekleyecegım teşekkurler dusuncelerınız ıcın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)