Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Chaos Riders Chopper Grubu - Tanışma

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Dördüncü fotoda sol baştaki arkadaşın ön tekerinde bir aksesuar var, nerden kaça almıştır, aksesuarın adı nedir, fikriniz var mı acaba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blue4XL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Önce MCT250, şimdi Yamaha
    Alıntı BlackGhost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Facebook için verdiğiniz yukarıdaki link çalışmıyor.

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı BlackGhost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün zafer bayramı münasebeti ile klüp olarak sürüşdeydik.Kadıköy çıkışı köprüden levent sapağına girip devam etmek durumunda kaldık zira ciddi anlamda tehlikeli sürüş yapan (söz gelimi bir elinde selfi çekip diğer eliyle motor kullanan arkadaşlardan bahsediyoruz) kişileri görünce mecburen erken ayrılma kararı aldık çünki grubumuzda misafir gelen arkadaşlarımızda vardı,onların sürüş güvenliğini de düşünerek farklı bir rota belirledik ve yeni açılan Yavuz Sultan Selim köprüsüne sürüş yaptık.Çok keyifli ve güzel bir sürüş oldu.Ardından Ümraniye'de bulunan Nirvana cafede yorgunluk attık.Gün sonunda gerek toplu sürüş anlamında ilk kez katılım yapan arkadaşlarımız gerekse bizler mutlu bir şekilde noktaladık bu anlamlı günü.Her ne kadar çeşitli sebeblerden ötürü gelemeyen arkadaşlarımız olsada Chaos Chopper Club olarak katılım yapan tüm arkadaşlarımızla güvenli ve keyifli bir sürüş yapmış olduk.

Ayrıca kulübümüzden bir arkadaşımızın sahibi olduğu jawa motor ile alakalı bu forumdan yardımcı olan ilker arkadaşımıza da teşekkür ediyoruz.Kendisi de sürüşümüze iştirak etti

https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net...aa&oe=58584BE8https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net...1f&oe=5883B675https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net...a8&oe=5852FE16https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net...28&oe=58406F5Ehttps://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net...e0&oe=5883BB70https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net...50&oe=58554582https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net...ae&oe=58476CE8
    Rica ederim, elimden gelirse herkese yardım etmek isterim. Akşam tamircide buluştuk yine jawa ile Çalıştıracaksın boşta, karşısına taburade oturup çay söyleyip izleyeceksin.

Bugün için gruptaki herkese ben tekrar teşekkür ederim. Hiç yabancılık çekmedim, direkt sohbete başladık. İlk fotoğrafta görüldüğü üzere en baştaki alakasız mavili benim Motorumu da kadrajdan çıkardım simetriği bozmasın diye. Çok keyifli bir gündü. Öncelikle güvenli bir sürüştü. Sürüş öncesi toplantı ve uyarılar, Liderin Parmakla işaret vererek sürüş yönlendirmesi yapması, 90 km üzerine çıkmamak hoşuma gitti. 190 km yol yapmışım. 23 tl yakıt aldım. 5,16 LT yakıt yakmışım. Yavaş sürmenin yararı işte
    Şaka bir yana ara sıra toplu sürüşlere katılmak güvenli sürüş eğitimlerinin devamı niteliğinde diye değerlendiriyorum. Grubunuza tekrar teşekkür ediyorum.
    Birgün chopper/cruiser sahibi olursam giriş başvurusu yapmak isterim. Nasip.....

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:17 ----------

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dördüncü fotoda sol baştaki arkadaşın ön tekerinde bir aksesuar var, nerden kaça almıştır, aksesuarın adı nedir, fikriniz var mı acaba
    Ben de bayıldım ona, rüzgar ile dönüyor, grup sürüşünde uzun süre onu izledim. İsmini bilmiyorum.

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Fotoğraflar görünmüyor ben tekrar ekliyorum. O aksesuar BlackGhost'un motorunda. aliexpress'den aldı ve montajını yaptırdı.Kendisi daha detaylı bilgi verecektir.

@SAZMAN ; malum ki SL200'lerin keyif hızı 90-100 km/h. Bu günkü amacımız "keyifle" gezmekti. Hal böyle olunca sakin bir tempoda dolanmayı seviyoruz biz. Ayrıca, gurup sürüşlerimizde, güvenlik en önemli faktördür. Katılımcı arkadaşların deneyimleri, mevcut sürüş yeteneklerine göre davranıyoruz. En önden aynadan bakar bakmaz anlaşılıyor durum Bu günkü gezinin "road captain"ı olarak hepimizin sağlimen eve dönmüş olması önemlidir benim için Sohbet ve muhabbet ise her zaman keyiflidir

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Alıntı blue4XL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Facebook için verdiğiniz yukarıdaki link çalışmıyor.
    Linkimiz değişti doğrudur,sayfayı edit yapamadığımız için buradan tekrar paylaşıyorum.

https://www.facebook.com/ChaosTurkeyCC/

@polo34
    Ebay'dan alınan bir ön çatal bağlantı burcudur (ali expresdede vardı ama ebay ucuz olduğu için almıştım o dönem),5 aydır kullanmaktayım.Orjinal hali harley için takılıyor ancak ben bir tornacıda özel kelepçe yaptırıp taktırmıştım,sıkıntı yaşamıyorum.Metal değil sert kauçuk plastiktir,rüzgar estikçe dönen bir yapısı vardır.

@SAZMAN
    Bizlerde memnun olduk,ileride tekrardan görüşmek isteriz elbette
    polo34 bunu beğendi.

Motosikleti
    Telefonumdaki fotoğrafları paylaşmak isterim.

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Fotoğraflar için sağolasın. Bu arada BP'deki grup arada sohbetini yaptığımız tam "snop takımıydı" Ne bir selam, ne bir gülümseme ...

Motosikleti
    Evet o arkadaşlardan birisi kişileri karıştırdı bana seslendi sonra farketti yanındakine söylüyor gibi oldu falan neyse biraz tuhaf bir ortam oldu. Asıl sorun bende, scooter ile beyaz tshirt ne işin var dimi?

acestor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    reklamlar...
    Hayallerimi süslüyor, chopper motosiklete sahip olmak ve motosiklet kulübüne üye olmak. Umarım hayal olarak kalmaz

Severek takip ediyorum sizleri.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Teşekkürler, aşağıdaki parçayı konuşuyoruz değil mi? Kauçuk dönüyor dediniz, teyit etmek istedim, ayrıca ingilizcesi nedir, ne diye arayacağız

Motosikleti
    Kuba SL 200
    @sazman ; problem sende değil, altına HD çekince ayaklar ve beyin biraz yerden kesiliyor olabilir

@acestor ; inşallah istediğin bir motora sahip olursun. Motorsuz da olsan bizi tanımak isteyen tüm cruser/chopper sever arkadaşlar Cuma sohbetlerimize katılabilir. Bizler için motorun gücü, markası, fiyatı değil önemli olan. Önce insan olalım gerisi kolay...

@polo ; sertleştirilmiş ve krom görünüm verilmiş PVC o parçalar. Gerisini ghost cevaplasın
    polo34 bunu beğendi.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı shadowmaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @polo ; sertleştirilmiş ve krom görünüm verilmiş PVC o parçalar. Gerisini ghost cevaplasın
    Axle Cover Spinning Blade Cap Nut Motorcycle for Harley Sportster Softail olarak ebayde var ama çok tuzlu, 40 usd ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    @polo34

Ebay isimlendirme doğrudur.Ben 5 ay önce almıştım.Bijon somununa takılan kafa kısmı metaldir ama diğer kısımlar sertleştirilmiş plastiktir.Trafikte sıkıntı yaşanmaması için metalden üretilmiyor bu ürünler sadece görsel aksesuar olarak alınıp kullanılıyor.Metal olsa zaten bellibir ağırlığı olur buda gidon kontrolünü zorlaştırabilir.Ağır makinelerin zaten gidonları ağır döner birde bu ürünlern komple metal olması ekstra handikap yaratırdı.

Dediğim gibi bu ürünler H-D için üretilen parçalar ve monte edilecek kafa kısmıda H-D motorların özel bijon somunlarına göre üretildiğinden başka model motorlara uydurmak için bir torna tesviye yerinde kendi motorunuzun bijonuna uygun aparat yaptırmanız ve o şekilde monte ettirmeniz lazım.Bununda ekstra bir maliyeti durumu söz konusu.Kısaca alacağınız bu ürünler sadece H-D motorları içindir .

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:21 ----------

Alıntı acestor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayallerimi süslüyor, chopper motosiklete sahip olmak ve motosiklet kulübüne üye olmak. Umarım hayal olarak kalmaz

Severek takip ediyorum sizleri.
    Bizim rutin olarak haftalık buluşmalarımız yaz yada kış farketmeksizin devam etmekdedir.Önümüzdeki buluşma planımız ise şu şekildedir;

Bu haftaki buluşmamız Karaköy'de olacak. (2 Eylül 2016 Cuma)

https://goo.gl/maps/oR443eJRTcF2

Saat 21:00'da avrupa yakasından katılacak arkadaşlarımız direkt olarak bu noktaya geçebilirler.

Anadolu yakasından katılacak arkadaşlar ise kızıltoprak BP istasyonunda saat 20:00'da toplanacak ve saat 20:30'da toplu olarak karaköy mevkisine hareket edilecektir.

https://goo.gl/maps/CW6NHJK3VVu

Kulübümüzü ve bizleri tanımak isteyen bütün chopper sever arkadaşlarımızı buluşmamıza bekliyoruz.
    SAZMAN bunu beğendi.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

Motosikleti
    Çekmeköy' de çektiğim detay.... Bende kalmasın.....

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)