Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Chaos Riders Chopper Grubu - Tanışma

Motovento
    REKLAM ALANI
    shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    @Artes ; teşekkürler...
    @KUVVVETMIRA ; bizde sürüş varsa alkol yok, o yüzden çay bahçesi, yeni nesil "choppercı" diyelim, sürüş yoksa iş değişir tabii, en azından benim için

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çay bahçesinde çapırcı buluşması!
    nerde o eski lanet serseriler azizim
    Motor park sorunu olmayan,mevkisi ve ortamı güzel bir mekandır.Kalabalık gruplar için de iyi bir tercih olduğundan ve de mekanı bildiğimizden burayı tercih ettik.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

Saati geç olmasaydı tanışmaya gelmek isterdim ama Avrupa yakası dönüş sıkıntı olduğundan başka buluşmalara diyorum...
    Not: Motorum yok...

Motosikleti
    iş çıkış zamanı ve trafik durumu göz önüne aldığımız için saat 9 normaldir,gerçi bizim toplantı ve muhabetlerimiz gecenin geç saatlerine kadar devam eder ama motorsuz tabi size zor gelebilir.Bİz her cuma toplantılarımızı gerçekleştireceğiz,uygun olduğunuz bir vakit elbete katılabilirsiniz.

computeus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF MOTO CL-X 700 Adventure
    Selamlar, müsait olursam ben geleceğim.

Motosikleti
    Kuba SL 200
    @computeus ; bekleriz, biz grup olarak 20:45-21:00 arası alana toplu giriş yapacağız.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Merhaba fikir güzel gezilerden hatırlıyorum, kısmet olursa bigün tanışmak fakat gruba katılmamak isterim deri yelekli vs gruba karşıyım ben

Motosikleti
    ön yargılı olmak bazen çoğu güzel olabilcek şeyleri es geçmek anlamıda taşır.Önceden bir grubua üye olupda başınıza hoş olmayan bir durum gelmiş ise o ayrı tartışma konusu ama ortamına girmeden,içinde olmadan sadece uzakdan ve kulakdan dolma şeyler ile "ben karşıyım" demek bana göre peşin hükümle hareket etmekdir.

Umarım fırsat olur bizleri ve ortamımızı görme şansına erişirsiniz,büyük konuşmam hiçbir zaman ama grubumuza katılmasanız bile bu ön yargınızın kırılacağına eminim.

Keyifli ve güvenli sürüşler dilerim.

Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı BlackGhost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön yargılı olmak bazen çoğu güzel olabilcek şeyleri es geçmek anlamıda taşır.Önceden bir grubua üye olupda başınıza hoş olmayan bir durum gelmiş ise o ayrı tartışma konusu ama ortamına girmeden,içinde olmadan sadece uzakdan ve kulakdan dolma şeyler ile "ben karşıyım" demek bana göre peşin hükümle hareket etmekdir.

Umarım fırsat olur bizleri ve ortamımızı görme şansına erişirsiniz,büyük konuşmam hiçbir zaman ama grubumuza katılmasanız bile bu ön yargınızın kırılacağına eminim.

Keyifli ve güvenli sürüşler dilerim.
    ön yargı değil ki benimkisi inan ben çok geniş önyargısız ve peşinhükümsüz biriyimdir, deri yelek olayı komik geliyor bana yoksa grup vs çok güzel benimde içinde oldugum hem motor süren arkadaş hemde topluluk grup tarzı ortamlar var bir isimde toplanmak güzel fb sayfası bulusmalar felan hepsi okey, sizlede olur bulusmanıza yada gezdiğiniz yere gelir sohbet edederiz güzel oluyor amaa rozetmi deri yelek mi yo dostum yo

Motosikleti
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön yargı değil ki benimkisi inan ben çok geniş önyargısız ve peşinhükümsüz biriyimdir, deri yelek olayı komik geliyor bana yoksa grup vs çok güzel benimde içinde oldugum hem motor süren arkadaş hemde topluluk grup tarzı ortamlar var bir isimde toplanmak güzel fb sayfası bulusmalar felan hepsi okey, sizlede olur bulusmanıza yada gezdiğiniz yere gelir sohbet edederiz güzel oluyor amaa rozetmi deri yelek mi yo dostum yo
    Sonuç itibari ile kimseye gelin sizi üye yapalım yada yelek verelim demiyoruz,bunlar zamanla oluşabilcek şeyler.

Söylediğin fikirlere saygı duyuyorum ama halen "komik geliyor" söyleminle bilinç altında ön yargılı olduğunu düşünüyorum.

Yani bu şu misale gelir,ben SS yada çıplak motor kullanmadım ama o motoru kullanlar bana komik geliyor demek gibi bir şey bu?
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

Motosikleti
    XJ6N
    Sonuç itibari ile kimseye gelin sizi üye yapalım yada yelek verelim demiyoruz,bunlar zamanla oluşabilcek şeyler.

Söylediğin fikirlere saygı duyuyorum ama halen "komik geliyor" söyleminle bilinç altında ön yargılı olduğunu düşünüyorum.

Yani bu şu misale gelir,ben SS yada çıplak motor kullanmadım ama o motoru kullanlar bana komik geliyor demek gibi bir şey bu?
    ben sohbet etmek gezmek veya grup oluşturmak için bişeyler giyme konusuna komik dedim. Kırmızı yelek komik siyah olsun demedim. Motor türü kullanımı ile bu fikir arasında baya fark var. Bende ilk cümlendeki olayı anlatmaya çalışıyorum, uyarsa ben ve benim gibiler gelir üye olmadan sohbet eder paylaşır sohbetini bilgilerini

Motosikleti
    İşte bazı kavramlar ülkemizde yerine zor oturuyor.Motosiklet grubu yada yelek giyme konusunu komik anlamda görmenizi ben zaten söylemiştim.Verdiğiöm örneklerinde çok fark olmadığını düşünüyorum açıkçası ama sizin fikriniz elbette.Bİz farklı fikirlere sahip her arkadaşımızı tanımak ve eleştirilerinide dinlemek isteyen bir grubuz.Motosiklet grubu oluşturmak ,bir çete kurmak anlamı ifade etmemeli.Sizin bu "komik" dediğiniz grup oluşumu için verdiğimiz emek ve zamanada biraz haksızlık edilmiş oluyor.Tutunki sadwece sürüş yapmak,takılmak için grup kurulmaz bunuda belirtmek isterim.

Sonuç itibari ile konunun son noktası fikirlerimizi yüzyüze konuşup neler yaptığımız yada yapmak istediklerimizi söylemekden geçiyor.Bunun haricinde ben sizin bu düşüncenizi buradan değiştirmem tabiki mümkün değil.

Motosikleti
    Kuba SL 200
    @BlackGhost, @yousuffer arkadaşımıza komik gelen şey yelek, grup ya da yapısı değil bence. Bu da elbette kişisel bir tercihtir en nihayetinde ...
    Bu noktada ince bir farklılığımızı da vurgulamak isterim : Elbette bir grup olarak dışa yansımanın ortak görseli olarak yelek tercih edildi, dünya genelinde yapıldığı şekilde, bir anlamda forma gibi. Ancak bizim şöyle bir farkımız var, sürüşlerimizde yelek altında mutlaka korumalı montlarımızı da giyeriz ve bize katılacak olanlar da bu kuralımıza uymak durumundadır. Yelek bahsi açıldığı için hatırlatayım dedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:19 ----------

Tulpar Motosiklet Klübünden dostların davetinde 4 Chaos Riders.
    Soldan Sağa : Berkturk, Shadowmaster, Ghost, Kansız...
    Misafirperverlikleri için Tulpar'a teşekkür ederiz

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Bu akşam sizlerle tanışmak için orada olacağım. Cumartesileri de çalıştığımdan belki çok kalamam. Ali Usta dondurmacısının orada sağa döndüğünüzde Moda Parkı'nın karşısında kalan çay bahçesi burası değil mi ?
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    @HAZZILHAR
    Doğrudur.

Tony- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel mesajlara cevap vermiyor olabilirsiniz diye buradan yazayım dedim. Öncelikle Merhaba ve kulübünüz hayırlı olsun ben yeni motora başlayacak olan bir bireyim ama honda cbr 125le başlayacağım sizinle sürmem için illa chopper mı olması gerekli yoksa bütün motorlarda uyar mı? Yani severim chopperları özellikle harley hastasıyımdır hatta ilk motorum olarak Iron 883 alacaktım fakat fiyatları çok uçuk iler ki zamanlarda ona geçmeyi düşünüyorum bu konu hakkında ne düşünüyosunuz? Bide tam göremedim ama tam yeriniz neresidir.

Motosikleti
    Alıntı Tony- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özel mesajlara cevap vermiyor olabilirsiniz diye buradan yazayım dedim. Öncelikle Merhaba ve kulübünüz hayırlı olsun ben yeni motora başlayacak olan bir bireyim ama honda cbr 125le başlayacağım sizinle sürmem için illa chopper mı olması gerekli yoksa bütün motorlarda uyar mı? Yani severim chopperları özellikle harley hastasıyımdır hatta ilk motorum olarak Iron 883 alacaktım fakat fiyatları çok uçuk iler ki zamanlarda ona geçmeyi düşünüyorum bu konu hakkında ne düşünüyosunuz? Bide tam göremedim ama tam yeriniz neresidir.
    Özelden size cevap yazdım.

Özetle chopper grubu olduğumıuzdan farklı tarz motorlar ile sürüş yapmayacağımızı sebebleri ile size yazdım okursanız.

Chopper olarak illaki harley almanıza gerek yok daha makuş fiyatlı yamaha-suzuki gibi japon modellere yönelebilirsiniz.

NOT: yeni başlıyorsanız önce tecrübe anlamında ucuz kuba sl200 motoru alıp devam edebilirsiniz.Sonrasında zaten belli bir seviyeye geldiğinizde daha kaliteli bir motor düşüneceksiniz.

Tony- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özelden size cevap yazdım.

Özetle chopper grubu olduğumıuzdan farklı tarz motorlar ile sürüş yapmayacağımızı sebebleri ile size yazdım okursanız.

Chopper olarak illaki harley almanıza gerek yok daha makuş fiyatlı yamaha-suzuki gibi japon modellere yönelebilirsiniz.

NOT: yeni başlıyorsanız önce tecrübe anlamında ucuz kuba sl200 motoru alıp devam edebilirsiniz.Sonrasında zaten belli bir seviyeye geldiğinizde daha kaliteli bir motor düşüneceksiniz.
    İlginçtir ki mesajınız bana ulaşmadı sürekli yeniliyorum ama her neyse yani yol hakimiyeti için hemde göze güzel görünen bir motorla başlamak istedim tabi chopper hayalim ağır ve büyük bir motor çoğu motorlar olmuyorsa napalım hayırlısı olsun

Motosikleti
    Mesaj kutum dolduğundan iletim gönderilmemiş.
    Tekrar yolladım.

Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı Tony- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer chopper almıyacaksan cbr 125r ile aşağı konudaki ekürilere dahil olabilirsin gezi vs için

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)