Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Chaos Riders Chopper Grubu - Tanışma

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Rx3
    Merhaba,
    Riva - Çilingöz- Çınarcık gezilerine katılmıştım. Bu grup sürüşleri benim için önemli tecrübe oldu. Bence böyle etkinlikler düzenleyerek onemli bir iş yapıyorsunuz.
    Takipteyim. Yolunuz açık olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoş Geldiniz,

Ben pek olumlu bakmadım açıkçası,
    Neyemi?

Grup İsmi KAOS,
    Grup Logusu KURU KAFA,

HİÇTE barışçıl seçimler değiller,
    Evet trafikte dikkat çekmek gerekir ama bu şekilde KORSAN biçimde değil...

KURU KAFA bende KORSAN simgesi olarak kalıplaşmış bir simgedir,
    O sebepten BEN PEK SEVMEDİM açıkçası,

Yinede Hayırlı Olsun...
    Öncelikle bizler korsan değiliz trafikde 4 teker kullananların çoğu kurukafa simgesi taşaımasalarda sizin düşündüğünüzden daha çok "kurukafacı" korsanlar bunuda unutmayalım..

Neden CHAOS ,neden Kurukafa zaten açıklamasını yaptık,kalkıpda bir chopper grubunda güllü dikenli bir sembolde yakışı durmazdı.Sonuç itibari ile elbetteki beğenmeyen olacakdır,saygı duyuyoruz çünkü chopper motosikletlerin dünyası diğer motor tarzları gibi değildir.

Benim burda üzüldüğüm tek yorumunuz "barışçıl değilsiniz" kısmı oldu,bir önceki mesajıma itafen tekrar edeyim,bizleri tanımadan ve kendi algınız içinden hareketle peşin yargıya vararak böylesi talihsiz bir yorum yapmanıza üzüldüm,umarım bir fırsat bizleri ziyaret edip tanıma şerefine nail olursaız sanıyorum bu hususdaki temel algılarınızda değişecekdir.
    OwnRider bunu beğendi.

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    @gurkanerkan ; bu cevaptan sonra birgün tanışıp sohbet etmek isterim sizinle , çok ince bir mizah anlayışınız var

Bu vesile ile bazı yorumların hiç okunmadan yapıldığını anlıyorum ...
    gurkanerkan bunu beğendi.

Motosikleti
    şimdilik yok :(
    Arkadaşlar sakin olun. Gerilmeye gerek yok. arkadaşlar toplanmışlar ve bir grup kurmuşlar. Bence iyi de yapmışlar. Motosiklet kültürünün daha da yayılması için türkiye de böyle grupların çoğalması lazım. Yalnız bu logo ve isim konusunda yapılan eleştirilere katılıyorum. Çünkü dışarıda çoğu zaman kötü gözle görüleceksiniz. Tamam siz kuru kafanın açıklamasını yapmışsınız ama şöyle de bişey var; Bütün dünya da kuru kafa ''TEHLİKE'' anlamını taşır. Ve siz istemeseniz de farkında olmadan gezdiğiniz yerlerde sizi gören ve sizi tanımayan insanlar tarafından kötü gözle görüleceksiniz. Şimdi zaten türkiye nin çoğu, toplu motosiklet kullananlara karşı ''çete bunlar'' diye bir ön yargı varken insanlarda böyle bir algı oluşturmak ne kadar doğru olur?
    fearlesboyy bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba SL 200
    @bakteri ; bu da bizim işimizin zor tarafı olacak anlaşılan. " Hiçbir şey göründüğü gibi değildir" sözüne uygun, yaratıcı çözümler aramamız gerekecek bu konuda esprili bir video var, eleştirinizi okuyunca aklıma geldi :

http://youtu.be/G6RMSImYOdY

@polo34 ; yayın kanallarında izlenen diziler, yanancı ve bazı yerli grupların hiyerarşik düzenlerinin yansıması bu yanlış algıyı tetikliyor maalesef. Halkımız üzerinde "motorcu ise serseridir" algısını kırmak kadar zor bu durum.

Diğer konu ise ; İlker arkadaşımız kendisine hasarlı motor satan birine benzetti kurucu üyelerimizden birini. Facebook'dan sordu, yanıtladık, buradan da söyledik ama tatmin olmamış olacak ki olay bu noktaya geldi.
    __bakteri__ ve polo34 bunu beğendiler.

Motosikleti
    şimdilik yok :(
    Alıntı shadowmaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @bakteri ; bu da bizim işimizin zor tarafı olacak anlaşılan. " Hiçbir şey göründüğü gibi değildir" sözüne uygun, yaratıcı çözümler aramamız gerekecek bu konuda esprili bir video var, eleştirinizi okuyunca aklıma geldi :

http://youtu.be/G6RMSImYOdY

@polo34 ; yayın kanallarında izlenen diziler, yanancı ve bazı yerli grupların hiyerarşik düzenlerinin yansıması bu yanlış algıyı tetikliyor maalesef. Halkımız üzerinde "motorcu ise serseridir" algısını kırmak kadar zor bu durum.

Diğer konu ise ; İlker arkadaşımız kendisine hasarlı motor satan birine benzetti kurucu üyelerimizden birini. Facebook'dan sordu, yanıtladık, buradan da söyledik ama tatmin olmamış olacak ki olay bu noktaya geldi.
    shadowmaster. ALLAH yolunuzu açık etsin. Ben şahsım adına böyle grupları destekliyorum ve çoğalmasını istiyorum. Belki ilerde bende ortamını ve amacını beğendiğim bir motosiklet grubuna üye olurum. İlk mesajım da belirttiğim sons of anarchy benzetmesi kesinlikle küçük görme veya aşağılama gibi bir niyetle yapmadım. Zaten öyle bir haddim de yok. Ayrıca sons of anarch yi model almış olsanız bile bunda abes veya ayıp bir durum yok. (üyelik konusunda. Diğer yaptığı işler konusunda değil) Mesajımın başında dediğim gibi ALLAH yolunuzu açık etsin.

Hoş bir olay. Hayirli olsun.

Motosikleti
    Regal Raptor Spyder 350
    @İlker26 merhaba. ben kızıl sakallı arkadaş. hani ozan diye birine benzettiğin. adım burak soyadım berktürk. yaşadığın problem için geçmiş olsun. yaşadığın problemin bizimle hiç bir ilgisi yok. ciddi anlamda seni kazıklamış sanırım. her gördüğün kızıl sakallıyı "ozan" zannetmene sebep olmuş. iyi ki seninle sokakta karşılaşmamışız. yoksa çok ciddi dayak yerdim en kısa zamanda sakalımı siyaha boyatacağım. size yaşattığım tramva için özür dilerim. iyi akşamlar dilerim.
    seckin_ ve __bakteri__ bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kuba SL 200
    @seljan38 ve bakteri ;
    İyi dilekleriniz için teşekkürler.

Bu arada fotoğraf soldan sağa ;
    Şenol-Mesut-Kadir-Mahmut-Burak-Onur , başka isim arayan olursa diye ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:05 ----------

Aradaki gerilimde kaynamış bu arada. @fangelus, teşekkürler, grup sürüşlerine katılımının devamını bekliyoruz.
    berkturk bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    En yakın toplantı ne zaman acaba?

Motosikleti
    Kuba SL 200
    @avici ; bu Cuma günü standart toplantımız olacak, yer ve zamanı perşembe günü facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    allah zihin açıklığı versin.

Motosikleti
    Kuba SL 200
    @KUVVETMİRA ; amin, cümlemize ve teşekkürler

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    chopper grubu dedin mi orada bir duracaksın. gerçek motorcular bunlar. tatlı su motorcularının tam tersini düşünün
    BlackGhost bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba SL 200
    @DKN ; eyvallah diyelim

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    İzmir'den selamlar, hayırlısı olsun.

Hepinizin tekeri düz bassın.

Saygılarımla.
    jackonbir bunu beğendi.
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

Motosikleti
    Kuba SL 200
    @vader ; teşekkür ederiz, umarım bir gün kordon sefasına geliriz baharda

Artes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kocaeli izmitten selamlar, tekerinize tas degmesin arkadaslar isim logo super..

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Arkadaşlar, 16 ekim Cuma akşamı saat 21:00'da Kadıköy moda çay bahçesinde toplanıyoruz.

Bizi merak edenler yada grubumuza katılmak isteyenler ile motosiklet konularında paylaşım ve fikir alışverişi yapmak isteyen arkadaşlarımızı bekliyoruz.

https://goo.gl/maps/w1vvxAnQNrP2

Herkese güvenli ve keyifli sürüşler dileriz.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    çay bahçesinde çapırcı buluşması!
    nerde o eski lanet serseriler azizim
    Levent ve RamuthRa bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)