Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni a1 ehliyet ve 125cc scooter alma merakı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Merhaba arkadaşlar. Adım ömer aranıza yeni katıldım. Lise 2. sınıf öğrencisiyim. Para biriktirirken aklıma elektrikli motor almak geldi(amaç olmadan para birikmiyor maalesef :D). Arkadaşıma bundan bahsederken bana 2016 a1 ehliyet yasasından bahsetti ve bir anda onun sayesinde 125 cc motor alma merakına girdim. Bu arada küçüklükten beri bisiklet biniyorum. İlk araştırdım ilk başlayanlar için scooter öneriliyormuş. Şahsen ben sevdim ama sucu ve dürümcü modelleri hiç hoşuma gitmedi :D Bana ehliyeti nasıl alıcagım ve motorlar hakkında tavsiye verir misiniz? Maksimum bütçem 2000 ₺ :D Herkese iyi forumlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aramıza hoşgeldin Ömer. Bence zamanla büyütmek istediğinde a1 aldığına pişman olcaksın. Bence a2 al ve başlangıç olarak daha farklı modellere yönel. Umarım en kısa zamanda hayaline kavuşursun

Motosikleti
    Alıntı oguzhan6161 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aramıza hoşgeldin Ömer. Bence zamanla büyütmek istediğinde a1 aldığına pişman olcaksın. Bence a2 al ve başlangıç olarak daha farklı modellere yönel. Umarım en kısa zamanda hayaline kavuşursun
    Teşekkür ederim hoşbulduk. Şahsen çok büyük ccli motor merakım yok :D. 125 cc scooter alıp ondan 2-3 sene sonra bi 250cc ss geçmeyi palnlıyorum. Sence 2,5-3 bin tl arasına kymco agility city 125 nasıl? Genellikle tek kullanıcam :D . Şimdiden teşekkür ederim :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    1-her şeye gülücük koyma çok yapmacık ve kötü duruyor
    2-snapy al geç

Motosikleti
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-her şeye gülücük koyma çok yapmacık ve kötü duruyor
    2-snapy al geç
    teşekkür ederim ama öyle bir şey düşünmüyorum. biraz daha scooter tarzı yani o tip ve o kadar büyük jantlı düşünmüyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)