Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Taze mühendisim, Muğla/İzmir'den merhabalar!

Motovento
    REKLAM ALANI
    mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Yukarıda yazan arkadaşın aksine Pulsar dan uzak dur derim ben.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _recoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay benim iyeteğeli ex-kaderdaşım gelmiş.
    Yoksa siz de mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:00 ----------

Alıntı mozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yukarıda yazan arkadaşın aksine Pulsar dan uzak dur derim ben.
    Neden hocam? Pulsarin kronik arizalarina pek rastlamadim ve genel olarak kullanici yorumlari guzel. Tecrubelerinizi paylasabilirseniz cok sevinirim.

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    İş arkadaşımda vardı. 1 sene kadar kullandı. 5000-6000 devir arası ön panel inanılmaz titriyordu. İzmir'de tek servis olan Bahri Usta'ya götürdü. Bahri usta bunlar böyle dedi çıktı işin içinden(!)

(: Şaka gibi.

Yeterli bir sebep mi? Eğer yeterli gelmediyse Pulsar başlığı altında Ayzek'in bir kazası var. İncele derim. 3 kere stop etme sorunuyla servise gidiyor.Servisten eve postalanıyor. 4. sünde ise motor hareket halindeyken stop ediyor ve arka tekeri kilitliyor.. Sonuç? Kırık kaburgalar.

Kronik arızaları kısmında ise yanlışın var. Zırıldayan denge sensörü, beyin resetleme sorunu, stop etme sorunu, çabuk paslanan parçalar vs. Pulsara o kadar para bayılacağıma ikinci el Honda veya 0 TVS Apache alırdım senin yerinde olsam.(Ki öyle de yaptım)

AliCem Yener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Bence hyosung gd 250n ye bakın. Hem kaliteli hem de sıradışı bir tasarımı var çok güzel duruyor. Biraz değislik isterseniz ön farı değistirip iki göz gibi yuvarlak far takabilirsiniz ve harika duruyor kareside olur sizin hayel gücünüze kalmış. Green arrow adlı arkadaşın motoruna bakarak anlayabilirsiniz o bazı yerlerini boyamıştı. Bence gd250n iyidir yada r25 naked modeli gelcekmiş onu bekleyip onu alırsınız ama yakıt sarfiyatı sizin için önemliyse pek tavsiye etmem 5 6 litre yakıyormuş ben öyle okudum kullanıcılarından iyi günler.

Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    Alıntı mozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İş arkadaşımda vardı. 1 sene kadar kullandı. 5000-6000 devir arası ön panel inanılmaz titriyordu. İzmir'de tek servis olan Bahri Usta'ya götürdü. Bahri usta bunlar böyle dedi çıktı işin içinden(!)

(: Şaka gibi.

Yeterli bir sebep mi? Eğer yeterli gelmediyse Pulsar başlığı altında Ayzek'in bir kazası var. İncele derim. 3 kere stop etme sorunuyla servise gidiyor.Servisten eve postalanıyor. 4. sünde ise motor hareket halindeyken stop ediyor ve arka tekeri kilitliyor.. Sonuç? Kırık kaburgalar.

Kronik arızaları kısmında ise yanlışın var. Zırıldayan denge sensörü, beyin resetleme sorunu, stop etme sorunu, çabuk paslanan parçalar vs. Pulsara o kadar para bayılacağıma ikinci el Honda veya 0 TVS Apache alırdım senin yerinde olsam.(Ki öyle de yaptım)
    Stop etme sorununu bir çok yerde okudum. Servisi de kötüyse uzak durayım o zaman ben. :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:29 ----------

Alıntı AliCem Yener adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence hyosung gd 250n ye bakın. Hem kaliteli hem de sıradışı bir tasarımı var çok güzel duruyor. Biraz değislik isterseniz ön farı değistirip iki göz gibi yuvarlak far takabilirsiniz ve harika duruyor kareside olur sizin hayel gücünüze kalmış. Green arrow adlı arkadaşın motoruna bakarak anlayabilirsiniz o bazı yerlerini boyamıştı. Bence gd250n iyidir yada r25 naked modeli gelcekmiş onu bekleyip onu alırsınız ama yakıt sarfiyatı sizin için önemliyse pek tavsiye etmem 5 6 litre yakıyormuş ben öyle okudum kullanıcılarından iyi günler.
    O model de çok hoşuma gidiyor fakat fiyatı bence fazla. Ben o parayı haketmediğini düşünüyorum. Ki hakediyor olsa bile, o kadar parayı ilk motorum için vermem. İlla ki masrafı şusu busu olacak. İlk aşamada ucuz yollu bir araçla tecrübe kazanayım istiyorum. Sonrasında Allah kerim.
    R25 de bana fazla gelir, fiyatı da yüksek. Naked modeli biraz daha ucuz olursa düşünebilirim.

AliCem Yener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı _recoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Stop etme sorununu bir çok yerde okudum. Servisi de kötüyse uzak durayım o zaman ben. :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:29 ----------

O model de çok hoşuma gidiyor fakat fiyatı bence fazla. Ben o parayı haketmediğini düşünüyorum. Ki hakediyor olsa bile, o kadar parayı ilk motorum için vermem. İlla ki masrafı şusu busu olacak. İlk aşamada ucuz yollu bir araçla tecrübe kazanayım istiyorum. Sonrasında Allah kerim.
    R25 de bana fazla gelir, fiyatı da yüksek. Naked modeli biraz daha ucuz olursa düşünebilirim.
    Naked modeli bence 13.500tlye satışa girer çünkü nakedlar daha ucuz olur. Size tavsiyem direk ybr 125 yada tvs apache almanız olur o zaman. Hyosung gd250nnin o fiyatı hakketmediğini düşünüyorsunuz fakat o 250cc nakedda en iyidir sadece distribütör sıkıntısı biraz var benim tavsiyem bu kadar iyi günler.

Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    Alıntı AliCem Yener adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Naked modeli bence 13.500tlye satışa girer çünkü nakedlar daha ucuz olur. Size tavsiyem direk ybr 125 yada tvs apache almanız olur o zaman. Hyosung gd250nnin o fiyatı hakketmediğini düşünüyorsunuz fakat o 250cc nakedda en iyidir sadece distribütör sıkıntısı biraz var benim tavsiyem bu kadar iyi günler.
    İlk motorum olacağını söylemiştim hocam. En iyisi olmak zorunda değil, 2-3 sene kullanabileceğim bir motosiklet istiyorum. Daha önce scooter ve cub motor kullandığım için 125cc yetmeyeceğini düşünerek 250cc orta seviye bir motosiklet almaya karar verdim. Bu bağlamda gd 250n fiyatıyla bana yüksek geliyor ve tipini de çok beğendiğim için gt 250 naked düşünüyorum. Onu da ikinci el alacağım nasipse, sonrasında belki sağlam paraya sıfır bir motosiklete yatırım yapabilirim. Umarım açıklayıcı olabilmişimdir.

kovboy03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk125 Tiger250 MCT250 Süperlight150 YBR
    Merhaba arkadaşım hoşgeldin bencede önce düşük cc bir makina ile başla.Kız arkadaşın bir kere binse motora eminim hemen gevşeyecektir.Hayırlı olsun şimödiden

Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    Alıntı kovboy03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşım hoşgeldin bencede önce düşük cc bir makina ile başla.Kız arkadaşın bir kere binse motora eminim hemen gevşeyecektir.Hayırlı olsun şimödiden
    Hoş bulduk hocam teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.
    Daha önce scooter ve cub motosiklet kullandığım için orta seviye 250cc bir araç bakıyorum hocam. Evde abimin kullandığı cub, kardeşimin kullandığı da bir scooter var zaten.
    kovboy03 bunu beğendi.

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Merhaba,

Kız arkadaşına motoru sevdirmek istiyorsan önce onu motorun üzerinde rahat ettirmen lazım. Alacağın naked motora arka çanta takarsan, yaslanıp rahat eder.Veya sisybarlı modellere yönelebilirsin.
    kovboy03 bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    Alıntı Sam@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Kız arkadaşına motoru sevdirmek istiyorsan önce onu motorun üzerinde rahat ettirmen lazım. Alacağın naked motora arka çanta takarsan, yaslanıp rahat eder.Veya sisybarlı modellere yönelebilirsin.
    Haklısınız hocam, arka çanta takmayı veya alırken çantalı almayı planlıyorum.
    Aslına bakarsanız mesele tam olarak o değil, kız arkadaşımın binmek istememesi benim için sorun değil tek başıma da binerim de, benim almama razı gelmiyor sıkıntı orda başlıyor.

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Haklısınız hocam, arka çanta takmayı veya alırken çantalı almayı planlıyorum.
    Aslına bakarsanız mesele tam olarak o değil, kız arkadaşımın binmek istememesi benim için sorun değil tek başıma da binerim de, benim almama razı gelmiyor sıkıntı orda başlıyor.
    Aldıktan sonra iş değişiyor, bir kaç küçük geziden sonra '' acaba bende kullanabilir miyim'' oluyor

Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    Alıntı Sam@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aldıktan sonra iş değişiyor, bir kaç küçük geziden sonra '' acaba bende kullanabilir miyim'' oluyor
    Ben pek ihtimal vermiyorum ama, inşallah dediğiniz gibi olur.
    Ailesinde motosiklet kullanan kimse olmadığı gibi, haberlerde gördüğü kötü kazalardan dolayı korkuyor ve benim kullanmamı da istemiyor. Mesele trafikte yani.

Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    Merhabalar,

Herkese saygılar, selamlar, umarım yıllar sonra bakıp, "vay be ne günlerdi" diyeceğimiz günler de gelir.
    Vay be ne günlerdi, kız arkadaşıma da sevdireyim derken 2017 de motoru aldığım hafta ayrıldık, şimdi iki motorum var ve çok mutluyum. Darısı sevip de kavuşamayanların başına
    EnvEng ve abeciMotoru bunu beğendiler.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Vay be ne günlerdi, kız arkadaşıma da sevdireyim derken 2017 de motoru aldığım hafta ayrıldık, şimdi iki motorum var ve çok mutluyum. Darısı sevip de kavuşamayanların başına
    akıllı adamın hali başka oluyor :D
    _recoo bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)